Příspěvky uživatele - 93.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už vám leze podzimní česnek?, 4.3.2017
Vysočina 450m. Ani jedne špička. Pár jich mám ve skleníku a ani tam neleze.
Rajčata na sušení, 18.2.2017
Děkuji za odpověď. Tak to určitě zkusíme také expedimentovat
Rajčata na sušení, 17.2.2017
Rajčata na pálení? To slyším poprvé. To není žádný výpad proti Vám, jen jsem netušila, že to jde. Jak to chutná? Co z toho vznikneM Připomíná to nějak pálenku z ovoce?
Rajčata ve stavebních vědrech, 30.1.2017
No, asi máte pravdu. Nebo tedy, určitě máte pravdu. Ono často platí, že srdce nebolí, co oči nevidí. Kdo ví, v čem a jak jsou pěstovaná rajčata ze supermarketů. Asi je dobře, že to nevidíme. Už mám kýble nakoupené a nesmrdí víc, než běžné černé... celý příspěvek >
Rajčata ve stavebních vědrech, 1.1.2017
Smrdí? Tak to jsem ani nevěděla. Viděla jsem je jen na obrázku a jeden jsme měli při stavbě a při vynášení jsem nic necítila, ale byl starý a možná už vyčuchl.
Rajčata ve stavebních vědrech, 1.1.2017
Dobrý den. Máte někdo zkušenosti s pěstováním rajčat v kulatých stavebních vědrech? Několik let jsem pěstovala rajčata v pytlích, ale vzhledem k tomu, že pytle stavíme mezi zeď a pařeniště a je k nim špatný přístup, protože se hlína v pytlích zčásti... celý příspěvek >
Ostružina a borůvka nedozrává, 16.10.2016
No, tak to asi je fakt ten důvod, že jsou kyselé i když jsou zralé. Zauvažuji o přesazení. Děkuji
Ostružina a borůvka nedozrává, 16.10.2016
asi 460 m. Vysočina
Ostružina a borůvka nedozrává, 16.10.2016
Prosím o radu někoho, kdo se s tímto problémem setkal. Máme 4 keře borůvek, bohužel neznám odrůdy. Všechny v letošním roce plodily a na první rok byla úroda dobrá.Bohužel na jedné z těchto čtyř borůvek (ta která měla nejvíce plodů) borůvky do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika