Příspěvky uživatele - 224.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva - plíseň?, 18.7.2021
Děkuji!
Réva - plíseň?, 17.7.2021 Obsahuje fotku
Zdravím, našla jsem na révě šedavé povlaky. Neříkala jsem ničím. Dá se něco dělat? Má smysl napadené hrozny ostříhat a zbytek postříkat? Předpokládám, že ty napadené už zachránit nepůjdou? Napadení není na celé rostlině. Loni to bylo pohodě. Díky.
Řez nových rostlin révy, 2.3.2021
Děkuji všem za rady. Každým rokem se učím.
Řez nových rostlin révy, 1.3.2021
Mám tu 7 hlav (každá jiná odrůda) a jen jedna má takovéto tmavé, široké a drolící se středy. Ten vnitřek je měkký a dá se snadno vydloubnout. Ostatní hlavy mají větvičky na řezu středy s hnědým středem, který je v průměru menší a je pevný. Tato hlava... celý příspěvek >
Řez nových rostlin révy, 1.3.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám loňské letorosty na řezu takhle shnilé. Mám je řezat až do předloňského, zdravého dřeva a připravit se o úrodu nebo mohu ponechat tohle se 2 očky? Řežu na vertiko. Co za chorobu to je? I letorosty vypadají po obvodu plesnivě flekaté.... celý příspěvek >
Broskvoň - radikální řez při výsadbě, 22.6.2020
Dekuji vsem za rady, nechám pahýl do přístího jara a využiji ho nyní k vyvázání. Říkám si, jestli se na něm neprobudí příští rok nějaké spící pupeny? Herbicidy nepoužívám, pod stromy udržuji metrové bezplevelné kolo ručně :-)
Broskvoň - radikální řez při výsadbě, 22.6.2020
Ty pneumatiky tam jsou proto, ze jsem stromek sazela na kopeček, tak aby se mi neodplavovala zemina pri zalevani. Stromek si jeste sedne. Kopali jsme poctivou diru 80 cm hlubokou a metr prumer. Pocitam, ze je pristi rok odstranim. 
Meruňka - choroba, 22.6.2020
Rána byla ošetřena štěpařským voskem, popraskal... Co znamená silná stran dusíku?
Meruňka - choroba, 22.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, odřízla jsem nakonec na začátku kveteni. Na radu souseda jsem to urizla nad novou rasici vetvickou, ze pry zesili a nahradi vetev. Nejsem si tim ale jista, pahyl vypada takto a i z kury jde klejotok. Premyslim zda seriznout nyní na vetevni... celý příspěvek >
Broskvoň - radikální řez při výsadbě, 22.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak vyšší očka nevyrazily, mám tam dvě vetve odspoda, kdy mám odříznout ten původní kminek a kdy zastipnout vršek? Děkuji
Klejotok na meruňce Hargrand, 4.5.2020
Dobrý den, mám stejný problém. Po řezu za květu jsem ošetřila rány steparskym voskem a ten nyní na některých větvích popraskal a meruňka roní mízu. Mám s tím něco dělat? Děkuji.
Broskvoň - radikální řez při výsadbě, 21.4.2020
No to je také možné. Našla jsem teď na stromku jedno rašící očko úplně dole těsně nad roubem, tak doufám, že se probudí ještě něco výše a nebudu pěstovat stromek znovu od země.
Broskvoň, sadit teď nebo po mrazech?, 29.3.2020
Tak zítra, díky!
Broskvoň, sadit teď nebo po mrazech?, 29.3.2020
Děkuji, dala jsem do kýble s pískem :).
Doporučte postřikovač, čeho se naopak vyvarovat?, 2.3.2020
Děkuji, víte jaký je rozdíl mezi classic a comfort? A v cem se liší ráda 473d? A ten konvovy 461 má horší trysky nebo se liší jen nádobou? Chci něco spolehlivého, co se nerozbije a bude dobře postřikovat s malou spotřebou, ale zase na dva ctvrtkmeny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika