Příspěvky uživatele - 97.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co si jeste poridit, 25.1.2018
Diky vsem za dosavadni postrehy. Aktualni predstava Angold tam dam. Dale uvazuji o Ametystu (chtel bych neco co bude v 230m.n.m. k jidlu na konci srpna/zacatek zari nez nastoupi rubin). Discovery vypada lakave ale v te dobe jsou jeste jina... celý příspěvek >
Co si jeste poridit, 14.1.2018
Co jeste doprucujete doplnit za jablone (230m, na nizinu jilovitejsi, rovina 100m u lesa). Mam Julia, Minerva (2x), Rubin, Rubinola, Merkur, Topaz, Sirius, Rajka, Admiral (2x). Mam rad stavnate jabka, se zajimavou, ne mdlou chuti (ne ale svirave... celý příspěvek >
Kralovna Viktorie - kde sehnat, 25.3.2017
Ja jsem ji objednal v jukka, tak snad dorazi. potreboval bych ale vedet jestli poroste Viktorie vic ci mene nez Toptaste oboji na Myrobalanu? (porovnavane parametry sirka, vyska) At vim kam co nasadit. Prosim poradte.
Kralovna Viktorie - kde sehnat, 22.3.2017
Tak to vypada ze Viktorii sezenu. Co bude mit bujdensi rust Viktorie nebo Toptaste   (ktera bude bujnesi, ktera vic do vysky, ktera do sirky). Oboji na myrobalanu.  Potrebuji se rozhodnout kam je na zahrade sadit.... celý příspěvek >
Sunhaven - na broskvomandloni, ci GF677 - kde sehnat, 13.3.2017
dik, uz je zasazena na BSB-2, tak doufam, ze bude prosperovat i v sussi piscite pude.
Kralovna Viktorie - kde sehnat, 13.3.2017
Poradte kde koupit Viktorii, (idealni predstava myrobalan, cca 130 cm kmen)At hledam jak hledam, tak se mi zatim nepodarilo sehnat a rad bych ji mel. Zkousel jsem zahradnictvi v okoli, bydlim 30km vychod od Prahy, tak i internet.DIK.
Sunhaven - na broskvomandloni, ci GF677 - kde sehnat, 2.3.2017
Dik.Na BSB-2 jsem ji take nasel, ale to je semenac a do suche piscite pudy co jsem nasel tak mi prislo, ze lepsi by byla tam broskvomandlon / GF 677.
Sunhaven - na broskvomandloni, ci GF677 - kde sehnat, 2.3.2017
Neporadite kde sehnat Sunhaven - na broskvomandloni, ci GF677? Bydlim cca 30km vychodne od Prahy u Labe, Piscita puda, podle toho co jsem zjitil, tak optimalni by meli byt tyto podnoze. Nikde jsem ale zatim Sunhaven na nich neobjevil. Dik za tip na... celý příspěvek >
Podnoze M26, M7, MM106 jakou mohu ocekavat urodu, 21.3.2016
Zalozil jsem novou zahradu, potreboval bych radu kolik tam mohu ocekavat cca sklizen za 5, 10, 20 let od vysazeni, abych se rozhodl jesli jeste vysazovat dalsi stromky. Zahrada je v 250mnm, jilovitejsi puda, jelikoz nejsem profesional urcite se mi... celý příspěvek >
Jakou podnoz volit Hanita, Presnta?, 29.2.2016
spodni voda cca ve 3 az 3,5m, zavlahu delam rucne ale nerad bych aby to na ni uplne zaviselo jestli bude strom prosperovat. co se tyka 3m prumeru nechtel bych abych ho prekrocil po celou dobu zivotnosti stromu. strihat budu, jen bych nechtel nejako... celý příspěvek >
Broskev strikani vody na plody pri zalivce travniku, 12.2.2016 Obsahuje fotku
A merunka, jablon se take bat nemusim? Loni v suchem lete mi na cca 6lete broskosvestce melitopolski shnilo cca 80% plodu (puvodne jich bylo 20+) snedl jsem nakonec asi 3-4, byly dobre ale skoda tech ostatnich:(a to sem myslim na... celý příspěvek >
Broskev strikani vody na plody pri zalivce travniku, 12.2.2016
Uvazuji o vysadbe stromu, ktery ale bude v miste kam bude strikat zavlazovac travniku, obvykle poustim vecer. Bojim se toho ze mi vsechny broskve shnijou drive nez uzraji. Jeste jsem uvazoval ze to misto pouziji pro merunku, alternativne tam mohu dat... celý příspěvek >
Aurora, Tsunami - cizosparasne - opylovaci Veselka, Madarska?, 5.2.2016
Uvazji o koupi jedne Aurory nebo Tsunami, jsou ale cizosprasne (alepon podle info co jsem nasel). Na zahrade mam Veselku a Madarskou. Odhaduji ze ty rane kvetou drive? Nebo se mylim a s opylenim nebude problem?
Rez na jare po Sittove rezu, 18.1.2016 Obsahuje fotku
Dobry den, loni jsem se dostal k ne uplne optimalne udrzovane merunce, provedl jsem Sittuv rez. Vytvorily se "kostata" viz fota, kde jsou leckdy 2-3 nove stejne silne vyhony a nekolik tensich. A ted jak optimalne dale pri strihani pri kvetu? Dovedl... celý příspěvek >
Merunka a nejen ta, jake podnoze do maleho prostoru 2,5m sirka, 9.2.2015 Obsahuje fotku
Resim jake a jestli vubec nejake stromky mohu dat do prostoru viz obrazek uvazuji o 2 az 3 stromcich (na obr zakresleny zelene cisla 1-3, a zelene prostor kam max mohou zasahovat vetve). Je na ne prostor o sirce 2,5m a delce 9,3m to jsou max rozmery,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika