Příspěvky uživatele - 91.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pocta Rubinole, 25.2.2017
Děkuji moc za rady a názornou ukázku řezu. Podnož je M7 nebo M9, teď to nějak nemohu najít... Také jsem někde četla, že je dobré provádět řez Rubinoly kvůli jejímu bujnějšímu růstu trochu později (duben, květen). Jste také toho názoru? S pozdravem... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 25.2.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den pane Hlavatý, obracím se na Vás jako na milovníka Rubinoly s prosbou o radu, jak provést jarní řez u tohoto stromku zasazeného na jaře 2014. Loni jestě neměla ani 1 květ.  Děkuji Vám za odpověď a radu, s pozdravem Dana Čechová
Nemoc jabloně, 7.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych zde také požádat o pomoc s identifikací choroby (nebo chorob) těchto jablek a o radu, co s tím. Jsou to nezralá James Grieve Red- první plody 3-leté jabloně, která byla letos hodně napadená mšicemi, má zdeformované letorosty.... celý příspěvek >
Opadané plůdky po odkvětu, 12.6.2016
Škoda, že nikdo neodpověděl... mám tentýž problém. Mladá hrušeň byla obsypaná květy, vytvořily se i malé plody, které však postupně opadaly. Minulý rok byla dosti postižena rzí, ale letos je po tétostránce zatím v dobré kondici. Prosím všechny o... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 7.6.2016
Děkuji všem za rady, budu na to muset trochu "razantněji"... :-) D.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 6.6.2016
Snažila jsem se zabránit vstupu mravencům- lepovými pásky na kmínku i kůlu, ale jsou tam ještě vyvazovací šňůry kvůli tvarování koruny, tak si to štrádujou i po nich. Jinak co se týká hnojení, tak jsem ke každému stromku na jaře hodila pár granulí... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 6.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych se v rámci tohoto tématu zeptat, jestli je možné, že je naše 3-letá jabloň James Grieve takto zdevastovaná pouze od mšic, nebo je tam ještě jiná choroba...? Mšic je neskutečně, stříkáme pravidelně, prozatím prostředky na eko... celý příspěvek >
Nelze připustit, 11.3.2016
Očkuji dlouhodobě, nemilou příhodu jsem měl snimi tak před 15ti lety.Poražená samice již jednou mladé měla.Tuk nebyl nula, to snad ani nejde, na těch partyjích co píšete, nějaké minimální známky tuku samozřejmě byly, jinak by byla snad... celý příspěvek >
Nelze připustit, 8.3.2016
Zasádlené určitě nejsou, jedenu jsem použil pro zkoušku do kuchyně a ta byla prostá sádla.S krmením mám po těch letech snad zkušenosti.Dostávají naklíčený oves, řepu,občas chleba, seno, vyjímečně granule.Pokud jsem měl čerstvý celer na zahrádce byl... celý příspěvek >
Z čeho založit terminál u této 2-leté jabloně?, 7.3.2016
Taky se mi více "líbí" ta tenší větev..., protože je vůči kmínku rovnější než ta levá, ale měla jsem obavy, že když vyrůstá tak blízko místa, kde byl dříve proveden řez, že by se mohla později třeba odlomit... Jinak co se týká duté koruny, tak... celý příspěvek >
Z čeho založit terminál u této 2-leté jabloně?, 7.3.2016 Obsahuje fotku
A ještě další foto, předchozí je spíše detail odstupu výhonů...
Z čeho založit terminál u této 2-leté jabloně?, 7.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych poprosit o řadu, z jakého výhonu by bylo vhodnější založit terminál u této dvouleté jabloně James Grieve Red- viz. foto. Předem děkuji za reakce. Dana
Nelze připustit, 6.3.2016
Mám šest samic a dva samce, osm měsíců se snažím o připuštění různými způsoby, ale to se mě nedaří a nevím proč.Jednu samici jsem dal i jinému chovateli a ten má stejný výsledek.Samci se snaží, ale samičky stále nechtějí, ikdyž jsou u nich... celý příspěvek >
Mšice na rybízu? Jak na ně?, 16.5.2015
Pane Otakare, s černým rybízem jsme na tom úplně stejně, na rubu mladých listů jsou chuchvalce zelených mšic, listy se kroutí, červený a bílý rybíz je ok.  Maliny máme cca o 30m dál a 1 druh je mšicemi také napadený, ostatní ne, nevím, podle... celý příspěvek >
Mladá hrušeň napadená škůdcem či chorobou...?, 12.5.2015
Tak dnes jsem postřik nestihla provést, navíc jsem nedostala Calypso :-(, tak snad zítra... Pokud se stromek časem nějak vzpamatuje, připojím foto. Zatím děkuji za rady. Dana
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika