Příspěvky uživatele - 237.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Průtahové destiláty, 22.2.2017
Určitě znáte i horší jedy. Jenže ty jsou buď těžce dostupné nebo kvůli chuti, zápachu apod. k pančování nebo nechtěnému požití méně nebezpečné. Ale jinak si samozřejmě myslím, že methanol je nejzákeřnější z jedů. Rafael.
Co je to za rostlinu?, 21.1.2015
Chtěl jsem napsat, že mi to nejvíce ze všeho svými listy připomíná kroton - Codiaeum, ale že s takovouto barevnou kombinací jsem se u něj ještě nesetkal. A při vložení do googlu - codiaeum - mi google poradil sousloví codiaeum iceton (což mi... celý příspěvek >
Co mi to vyrostlo na skalce?, 21.1.2015
Myslím, že se jedná o nějaké rdesno (či truskavec?). Ve většině případů bych ho považoval za plevel a raději bych (si) ho příliš nešířil dále. Přesný druh nevím. Josef.
Nějaká lilkovitá?, 21.1.2015
No, wiki uvádí 75-90 druhů, na biolubi 32 druhů - to hravě zvládnete proběhnout  Josef.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika