Příspěvky uživatele - 252.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skvrny na listech pelargonií, 6.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, na listech pelargonií se mi objevily skvrny a vypadá to, že rostlina včetně květů postupně odumírá. Nevíte, čím by to mohlo být? Děkuji za radu.
Roubování hrušní, 21.2.2017
Děkuji za příspěvky. Vyzkoušim naroubovat Hardyho a v léte naočkovat a zkusim i Hardyho a konečnou odrudu. Pane Stando, nevite co mnozite za kdoulon? Já s mými tipovýmy MA i Adamsovou stale zápasím. Děkuji všem. Václav
Karina, 21.2.2017
Pane Vysloužile, z Kariny bych chtěl vytvorit vřeteno. Nevím, zda bych na semenačku dodržel požadovanou vyšku, i když z diskuze vyplývá, že asi ano. Raději bych výsadbu uskutečnil na zmíněných podnožích. Za príspěvek děkuji.  Vaclav
Roubování hrušní, 20.2.2017
Když se provadi mezistepovani u kdouloni, je možne oba řezy udelat současně, nebo s ročnim intervalem? Jak dlouhý by měl být štěp mezi kdouloni a konečnou odrudou hrušně? Děkuji, Václav.
Karina, 20.2.2017
CHtel bych si také poridit hrušen KARINU, ale vzhledem k jejím rustovym vlastnostem na kdouloni BA-29, nebo KAVKAZSKA. Byl by nekdo ochoten prodat nekolik zminených podnozi, nebo radu, kde je sehnat? Mohu poskytnout nekolik podnoži MA, nebo ADAMSOVA.... celý příspěvek >
Nové výhonky pri starych pńoch, 17.4.2016
Mám trochu jiný dotaz. V listopadu jsem odebral tvrdé řízky podnože myrobalanu podrůstajíciho ze slivoně Katinka. Uložené v písku ve studeném sklepě do března vytvořily pěkný kalus. Řizky jsem vysadil na záhon a doufám, že dobře zakořeni. Zajimalo by... celý příspěvek >
Blaník, 22.2.2016
S jablkem Blanik mám asi pětiletou zkušenost. Souhlasim s předešlými názory na chuť, vybarveni, šťavnatost. Při dozravávani vypadaji na stromě velice pěkně. Trápi mně ale horší skladovatelnost. Jablka skladuji ve studeném sklepě s dostatečnou... celý příspěvek >
Řez révy, 8.2.2016
Děkuji vam všem za reakce na dotaz, zda mohu použit meděny drát na konstrukci k vinné reve. Ve sklepě mam klubko mědeného dratu. Bylo mě lito dat drat do šrotu, tak jsem hledal moznost nějakeho využití. Dle vašich reakci drat pouzit mohu, tak... celý příspěvek >
Řez révy, 8.2.2016
Prosim o radu, zda mohu na opěrnou konstrukci pro vinnou révu použit měděný drat. Nevím, zda to bude révě škodit, či nikoliv. Dekuji za odpoved.     Václav
Odrůda Vitos, Fantazia, 6.2.2016
Před lety jsem získal roub Vitosu od pana Fischera z Horní Bělé. Roub jsem narouboval na podnož MM106. S velikostí i chutí jablek jsem spokojen, ale trápí mě jedna nectnost. Možná třetina plodů mně propadne před dozráním z důvodu krátké stopky, možno... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika