Příspěvky uživatele - 248.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání nových malin, 25.2.2017
Nové pruty porostou ze země. Odplozené pruty se po sklizni odstřihnou (u ostružiny a jednou plodícího maliníku - už znova neplodí a stejně zaschnou). U dvakrát plodícího maliníku máte volbu buď mít dvě menší úrody (začátkem léta a na podzim), nebo... celý příspěvek >
Stříhání nových malin, 25.2.2017
Teď nechte oboje být, Oboje by mělo během tohohle roku vyrazit nové pruty. Na těch prutech, co tam teď máte (loňské) by měly ostružiny i maliny letos plodit na bočních výhoncích, které narostou, na letošních prutech zas příští rok. U malin pak ještě... celý příspěvek >
Bobkovišeň - namrzlá?, 24.2.2017
Omrzlá, hnědé listy opadají a pak obrazí, nebojte. Pokud nejsou zmrzlé a suché přímo větvičky, je to OK.           Lída
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 23.2.2017
Díky moc, myslela jsem si to (že by to bylo pak moc zředěné), ale raději jsem se zeptala.           Lída
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 23.2.2017
Dotaz k míchání postřiků. Pokud mícháte celkem 10 litrů postřiku, dávají se oba postřiky v dávkování na 10litrů? Nebo se dávají dávky na 5 litrů + 5 litrů? Zatím jsem vždy všechny postřiky raději stříkala zvlášť.     Lída
Jak provést řez této jabloně, 21.2.2017
Také bych to fikla takhle. Možná zesílí ten nejslabší výhon a udělá třetí větev., mohl by se nad odbočením udělat zářez pro růst, aby zesílila. Špičák bych z toho nedělala, takhle výška kmínku odpovídá těm ostatním stromkům v... celý příspěvek >
Jak udělat ptákům stop?, 20.2.2017
Nevím, jestli jste zkoušel - prodávají umělohmotnou maketu havrana (k přidělání na větev třeba ořechu, aby sýkorky nevyklovávany ještě měkké ořechy), sousedka ji předloni zkoušela a pomohla. Loni ořešáku květy pomrzly, tak ji neinstalovala. Ty... celý příspěvek >
Barevné řebříčky, 20.2.2017
Barevné vydrží tak tři roky. Ale nemusíte kupovat sadbu, prodávají i semena. Jestli se dále v přírodě rozmnožují i vlastním výsevem, nevím, já je měla na záhonech a okolo nich jsem plela.          Lída
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 15.2.2017
My pěstujeme vždy 1 rostlinu u tyče, ale na dva výhony, rozpon mám také zhruba 40 x 40 cm.           Lída
Samozavlažování (nejen) truhlíků, 13.2.2017
Na tomhle principu mám udělanou "bažinku" pro vlhkomilné rostliny u jezírka. Voda sákne pruhem hnědé geotextilie (bílou jsem s ohledem na barvu nezkoušela).           Lída
Namrznuta bobkovisen, 11.2.2017
Pokud jsou větvičky OK, obrazí novými listy. Pokud konce větviček neobrazí, zastřihnete je zjara do živého dřeva.                             Lída
Thuje právně chráněné odrůdy množení, 8.2.2017
ps- jinak je téhle odrůdě podobná Th.oc.Sunkist.  L.
Thuje právně chráněné odrůdy množení, 8.2.2017
Mám ten pocit, že třeba řízky od známého si pro sebe vzít můžete, ale nesmíte je množit dál pro jiné nebo na prodej... Ale jistá si na 100% nejsem.    Lída
Střih Nektarinek, 8.2.2017
Tipuji Redhaven  ...           Lída
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika