Příspěvky uživatele - 81.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
přesazení stromku z lesa, 1.5.2008
Jo, tomu rozumím. Jinak se o stromy taky starám, jak jen nejvíc jde. Proto se jim u mě tak daří. Vážně. Ty borovice jsou fantastické. Chodí se na to dívat i sousedi. Když jim řeknu, jak jsme je vysadil, tak nevěří. Jak jsme již psal, první dva roky... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 1.5.2008
Postavil jsem si zahradní domek 6X3 m (z venku). Nejdříve betonovou desku, na ní dřevěnou konstrukci z trámů 16X10 cm. Oplášťoval palubkami 2cm. Dovnitř dal izolaci polystyrén 10cm. Vevnitř vystavěl zdi 5cm z ytongů.  Udělal jsem i koupelničku... celý příspěvek >
přesazení stromku z lesa, 1.5.2008
Já to trhám ze země, nemám čas ani možnost to brát s balem, rhrabat se rýčem v zemi. Jednoduše stromek vyrvu ze země (z lesa, jen nálety) a zasadím a čekám. Hodně tedy zalívám. První dva roky. Takto jsem zasadil cca 200 stromků. Samé jehličnany.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika