Příspěvky uživatele - 145.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ostříhat kiwi?, 18.2.2017
Tak dva dny prohledávání internetu: Řez A. arguta vytváří v první růstové fázi (od narašení do konce června) nové přírůstky dlouhé přes 1 až 2 metry. Na těchto dlouhých letorostech vyrůstají v druhé růstové fázi (červenec až srpen) přírůstky... celý příspěvek >
Jak ostříhat kiwi?, 18.2.2017
Konečně jsem našel nějaké stručné, rozumné informace: Řez Řez minikiwi bývá často diskutovaným tématem. Aktinídie jsou obecně vzrůstné liány, délky výhonů bývají až desítky metrů. Lze je přirovnat k viné révě. Kvést a případně plodit budou i... celý příspěvek >
Jak ostříhat kiwi?, 17.2.2017
Též bych potřeboval poradit jak zapěstovat kiwi, co jsem četl, tak se má střihat jako víno, ale s tím též nemám zkušenost. Mám postavenou dřevěnou konstrukci, která je přes 2M vysoká a do budoucna bude nahoře plochý prostor 3m na 3m po kterým se... celý příspěvek >
Jak začit s ovocnym sadem?, 16.2.2017
Ne že to vadí. Ale tak to má být správně. viz obrázek.
Jak začit s ovocnym sadem?, 15.2.2017 Obsahuje fotku
Mělo by to vypadat viz obrázek, Pokavaď jste to "utopil" tak opatrně obrýt a přizvednout.popřípadě odebrat hlínu. proč? pokavaď to zasadíte moc hluboko roub pustí kořeny a "udusí podnož" strom pak neroste na kvalitní podnoži.
Jak začit s ovocnym sadem?, 15.2.2017
Bohužel jsem Vám tu včera napsal dlouhý popis, který se nějak ztratil. Ve zkratce: před 5ti lety jsem byl jak vy, taky jsem nevěděl co a jak. takže Vám odpovím můj názor a poznatky na vaše dotazy, se kterýma, ale nemusejí ostatní souhlasit, ale... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 14.7.2016
Vzal jsem teď též zhnědlou houbu a hodil jí nazem celá se rozpadla a vytvořila velky sporovitý oblak, doporučuji velmi opatrně odstranit ať tam toho nemáte příště 10x tolik.
Převoz broskví, 5.4.2016
Ano to mě taky napadlo. To bych ale nesměl mít broskve 2/3 xvětší než ty co se prodávají v obchodě.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika