Příspěvky uživatele - 148.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tvar vertiko, 17.9.2018 Obsahuje fotku
Omluva - oprava chybně vložené fotky.
Tvar vertiko, 17.9.2018 Obsahuje fotku
Jelikož nelze vložit 2 fotky, nebo to neumím, tak ještě doplním, že buňku jsme zastřešili s přesahem střechy 70cm a neopatřili žlabem, podél buňky udělali záhon 50cm a podél záhonu vykopali 50cm žlab, natáhli netkanou textilii, geotextilii a zasypali... celý příspěvek >
Tvar vertiko, 17.9.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, jelikož jsem tvor, o kterém se říká, že se jednou připlete prasatům do žrádla a ony ho sežerou, tak si dovolím se svoji troškou do mlýna. Řadu let jsme měli nevyužitou jihozápadní stěnu zahradní buňky. V roce 2014 jsme koupili 7... celý příspěvek >
Pěstování Honzíků, 15.2.2017
Ahoj Magdo, s Honzíkem nemám žádné zkušenosti. Koupila jsem si ho na výstavě v Lysé nad Lab. Na podzim jsem na milého Honzíka zapoměla a zůstal venku (v suchu) Teď jsem ho jen ostřihala přidala navrch trochu zeminy a čekám. Nevím, zda suché hlízky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika