Příspěvky uživatele - 139.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 11.2.2017
Pane bunny, já Vás chápu, jen to myslíme, díváme se na to každý z jiného pohledu. Tak to zkusím takhle: ́Jsme na zahradnickém, ovocnářském apod. foru. Kdo ze zde přispívajících či čtenařů by si na svou zahradu nebo sad vysadil divoké... celý příspěvek >
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 11.2.2017
Vůbec nic. V klasické výrobě, v době našich předků kteří ještě neznali nerezovou ocel, se kamenina používala ani ne tak ke zrání, ale spíš k odležení a zharmonizování destilátů a některých druhů likérů. (Moc těch materiálů na výběr... celý příspěvek >
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 11.2.2017
Co to udělá s pověstí všech destilátů z ČR - když jejich etalon chutná takto - si můžem jen domýšlet. * (Napadl mně v tom směru takový příklad): Asi něco podobného jako když likérka Hills "obnovila po revoluci výrobu absintu. A přidali se další... celý příspěvek >
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 11.2.2017
Mr Bigggg, nevím jak kdo, ale já žádný důvod takhle šíleně přeplácet pálenku z myrobalánů nemám. Nebo si někdo myslí, že na Prostějovsku roste divoce spousta špendlíků, durancií a mirabelek? A navíc po takové "reklamě"... (Když už chci koupit... celý příspěvek >
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 11.2.2017
Vám nepřijdou divné ty švestky kulatky a divoké špendlíky. Divoce rostoucí... Co to je? Prachobyčejné myrobalány. A ty kulatky? Rád bych věřil, že mají na mysli durancie a ne zas nějaké modré myrobalány. Kdo by si taky koupil za takový peníz... celý příspěvek >
Hledání odrůd slivoní, 10.2.2017
Chce asi pět odrůd, takže vybrat by se určitě dalo aby se ve směsce splnily všechny požadavky. Mi ten dotaz vůbec nepřijde neodpověditelný. I když o tom už tu bylo napsáno mnoho... * Za mně, i když pěstuji švestky pro jiné účely... bych... celý příspěvek >
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 10.2.2017
Citace: „Nemáme vlastní sady, ale potřebné převážně divoké a volně rostoucí ovoce, které roste podél lesů a polí všude kolem nás, vykupujeme od nasmlouvaných sběračů, se kterými spolupracujeme již řadu let,“ vysvětluje Jan Kleiner, zakladatel a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika