Příspěvky uživatele - 36.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Turkestánský brest - vaše zkušenosti, 22.5.2023
Dobrý den, když se nestříhá, tak z něj vyroste strom. Je to jilm. Plot bez stříhání je neudržitelný. Aby zhoustl, musí se stříhat po cca 30cm, a to několikrát do roka. MK
Bestway metalframe bazén - zvětšení průchodek - funkce skimmeru, 6.7.2017 Obsahuje fotku
Tak jsem uskutečnil operaci zvětšení průchodek a bylo to rychlé a bez problémů. 1) odpustit z bazénu dostatek vody 2) odstranit staré úzké průchodky a rozpraskané Adaptéry B 3) přiložit těsnění z originální velké průchodky kolem malé původní... celý příspěvek >
Řez ryngle oulinské, 10.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu ohledně této ryngle oulinské. Letos v dubnu sázená jako prostokořená. Terminál a dvě kosterní větve podle mého svírají příliš ostrý úhel. Měl bych oba terminály střihnout na větevní kroužek a udělat tak ze... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 10.2.2017 Obsahuje fotku
Zatím se můžu přidat pasivně. Začal jsem loni, mám zasazených celkem 49 hlav, jestli z toho něco bude ví bůh :-D. Lokace je Sviadnov, kousek od Frýdku Místku. Mám praktický dotaz. Délka internodií se bude s věkem hlavy prodlužovat? Přijde mi, že u... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 2.2.2017 Obsahuje fotku
Zimní pohoda
Jak zvrátit poškození herbicidem?, 24.8.2016
Zdravím vás, zřejmě se mi tři sazenize révy "nadýchaly" výparů z Roundupu - aplikoval jsem jej nedaleko, aktuálně mají sazenice u listů ohlé okraje směrem vzhůru. Růst se zastavil a cca 14 dnů se sazenice nijak nevyvíjí, nicméně vypadají, že žijí.... celý příspěvek >
Bílí broučci, 18.10.2012
Já jsem asi 3 měsíce bojovala s vlnatkama na orchidejích, až jsem to vzdala. Nemá to cenu. Mechanicky jsem listy otírala doporučeným roztokem a vždy se objevily znovu a rostlina slábla a slábla...
Zaslání zboží (pily) z USA, zkušenosti?, 17.8.2008
Všechny zdravím, rád bych se zeptal, zda máte někdo zkušenosti s nákupem zboží z USA? Dotaz směřuji především na dobu dodání, cenu poštovného a přibližnou výši cla? DPH se pravděpodobně hradí vždy, jen by mě zajímalo z čeho se počítá, když by nebyla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika