Příspěvky uživatele - 248.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky a podnože, 13.3.2018
Paní Fišerová (roz. Mazánková) vzpomínala, že meruňky roubovali na odkopky/pláňata švestek, které jim nosili cestáři.
Myslíte, že už byla vyšlechtěná taková hrušeň?, 11.1.2018
To, že malé hruštičky opadaly, nemusí být projevem rzi. Také jsem si to myslela, ale ničila mi je plodomorka hrušňová. O té se nikde moc nepíše, informaci jsem našla až tady na foru.
Odrůdy jabloní (a nejen jabloní) z východu, 5.12.2017
Souhlasím, že cena je vysoká. Je to ale pro mě nejjednodušší způsob, jak odrůdy, které mě zajímají, získat. Zítra mi snad dojdou hrušně z Německa (špičáky Uta, Viennská a Harrow Sweet) a cena bez dopravy je podobná. Nechci čekat, jestli někdy náhodou... celý příspěvek >
Odrůdy jabloní (a nejen jabloní) z východu, 5.12.2017
Odrůdy z Ukrajiny a Ruska nabízí zahradnictvo Limbach. Mívají zajímavou nabídku všeho možného, ořechy počínaje a drobným ovocem konče. Často novinky u nás zatím nedostupné. Problém pro mě je dohledat o těch východních nějaké... celý příspěvek >
Co to mám na palicích česneku?, 2.11.2017
Elephant (A.ampeloprasum) není totožný s česnekem (A.sativum). Chuťově podle mě za mnoho nestojí, ale naroste do obřích rozměrů. Z pacibulek sázených na podzim mi nikdy nic nevyrostlo, asi zmrzly.
Kuresia, 8.8.2017 Obsahuje fotku
Kuresia ve žluté misce, mimo je Kompakta. Váha plodu cca 80g
Kuresia, 8.8.2017 Obsahuje fotku
Tak toto nepůjde i když pootočím. Zkusím foto plodů
Kuresia, 8.8.2017 Obsahuje fotku
Tak snad líp
Kuresia, 8.8.2017 Obsahuje fotku
Mám Kuresii na WaVitu kupovanou a zasazenou po Vánocích 2015. Loni u nás v pozdním jaru mrzlo, přesto pár plodů přežilo a zničilo je až květnové krupobití. Letošní druhou vlnu mrazů jsem měla na stromku přikolíčkovanou netkanou textilii. Pod... celý příspěvek >
Problém s Rebarborou, 5.7.2017 Obsahuje fotku
Tak ještě foto
Problém s Rebarborou, 5.7.2017
Je to odrůdou. Odrůdové rebarbory mají dle mých zkušeností řapíky také mohutnější než no name rostliny po babičkách. Ze 6 odrůd, které pěstuju, mi nejčervenější zatím přijde Holsteiner Blut. Na fotu je první sklizeň v půlce dubna (odrůda Red... celý příspěvek >
Rajčata ve stavebních vědrech, 9.2.2017
Za sebe končím s touhle absurdní debatou. Cílem předešlého příspěvku bylo poukázat na to, že pokud neznáte detaily výroby konkrétního výrobku (od konkrétního výrobce), nemůžete si být nikdy úplně jistý.
Rajčata ve stavebních vědrech, 8.2.2017
Přesto, může být tato folie vyrobená z druhotné suroviny, zpracované do PE granulátu. Ne každá druhotná surovina vypadá jako obsah žlutého kontejneru před domem. Předpokládám sice také spíš výrobu barevných folií, vaši suverénní jistotu... celý příspěvek >
Rajčata ve stavebních vědrech, 8.2.2017
"Přímo z výroby" jsou i folie a pytle vyrobené z PE granulátu získaného separovaným sběrem (viz str.28) Je třeba tedy kupovat PE folie s potravinářským atestem.
Rajčata ve stavebních vědrech, 8.2.2017
Průmyslové saze nevznikají hořením dřeva, ale spalováním uhlovodíků. Anorganika (popel) není v reakci přítomná. Bránit se PE folií kontaktu s PE vědrem je zajímavé řešení.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika