Příspěvky uživatele - 97.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 7.11.2018
Taky jsem v létě začal vyrábět EM microorganismy doma. Nevím kolik breberek tam je, laboratoř nemám, ale podle Ph a vůně to funguje. A cena neni zas tak vysoká. Pytlík rýže, 2l čerstvého mléka, třtinový cukr a 30kg pšeničných otrub. A můžu dělat... celý příspěvek >
Choroba plodů odrůdy Jonathan, 12.9.2018
Podle mé zkušenosti - a potvrdil mi to i sadař - je potřeba jonatany trochu podtrhnout. Jak je necháte dozrát na stromě, dočkáte se zanedlouho "křenčení". Ono to mate, jonatany dlouho nepadají, tak na sebe neupozorní. Trhat brzy jak zhnědnou... celý příspěvek >
Zkušenosti s filtry SunSun?, 18.5.2018
Dobrý den, Kde se dá pořídít tato filtrace a na kolik vyjde? Děkuji
Rajčata 2017, 22.2.2017 Obsahuje fotku
ještě mix
Rajčata 2017, 22.2.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni jsem pěstovala asi 35 druhů rajčat a nejvíce mi z kulatých chutnala Zlatava, ze steakových Summer cider a také Ananas, šiškové chuťově Adine cornue a z drobných datlové ze sebraných rajčat z lidlu, ale špatné nebyly ani Black opal... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 7.2.2017
Děkuji za info, tak dám jenom jedné sazenici šanci a místo využiji pro jiná osvědčná a pro nás chutná rajčata.Předloni jsem si sebrala semínka z datlového rajčete z lidlu a loni jsem si ho dávala za odměnu, jak bylo dobré(sladké).Ani nevím jak se... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 7.2.2017
Ještě dotaz, dostala jsem z Itálie Grappoli da inverno, znáte někdo toto rajče? Dík. Marie
Rajčata 2017, 7.2.2017
Dobrý den, loni jsem u stupnického měla dost velký problém se zeleným límcem, proto ho letos poprvé nahrazuji Taminou, kde slibují ranost a bez žlutého límce, tak uvidíme. Marie
Výsev paprik do kelímku, 6.2.2017
Někdy se stává, že když semena zasadíte málo hluboko, tak vám zem nepomůže helmu slíknout, někde jsem slyšela, že se mají proto sít asi 1 cm do hloubky.Marie
Choroba rajce, 6.5.2016
Dobrý den, také mě se na sazenicích rajčat objevila stejná deformace, nádorky,bambulky a zkroucené vrchní listy(odrůda Vilma a tyčkové dvě odrůdy a dvě balkonové),ale tím to není, je to určitě substrátem.Já jsem použil, jako každý rok, OZ univerzální... celý příspěvek >
Jiná vrácená sekačka ze servisu, 12.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych radu.. Jsem si skoro jistý, že se mi ze servisu vrátila jiná sekačka.. Abych vysvětlil můj problém a dotaz.. V březnu 2012 kupoval sekačku AL-KO Silver 520 BRV Premium. Vybíral jsem z katalogu z roku 2011..... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato květina?, 5.4.2015
Moc děkuji, za odpověd.Irena
Jak se jmenuje tato květina?, 4.4.2015 Obsahuje fotku
Prosím o radu nevíte jak se jmenuje tato rostlina? Měla by červeně kvést, ale nekvete. Děkuji
Husqvarna 560xp Sillent block, 5.1.2015
Trvanlivý sice bude, ale pazoury mi brní ještě u večeře..
Husqvarna 560xp Sillent block, 5.1.2015
díky za radu,  dělám v lese pět let, ale takhle tvrdý block jsem ještě neměl. ta pružina je téměř sražená bez diletací. Soukovitý tvar sice vykazuje lepší výdrž v ohybu, ale u pily se při přitlačení dotýká i plastu. Nezdá se mi, že se tohle... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika