Příspěvky uživatele - 136.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím osázet tento prostor u zdi, 31.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Něco pro inspiraci. Zdeněk
Schema kořenové filtrace, 1.11.2017
Dobrý večer. Do kořenového pole teče voda řádně předčištěná v čtyřkomorovém septiku. To znamená, že pevné složky a kal zůstanou před kořenovým filtrem. Do křenového pole jde šedá voda ze které vodní a mokřední rostliny "vyzobou" jednotlivé... celý příspěvek >
Schema kořenové filtrace, 31.10.2017
Dobrý večer. Mám také kořenovou čističku a vím jak funguje. Nebyla by ještě jiná fotka? Také mi nějak uniká význam svislých tubek. Já mám odvětrání na nátoku a odtoku - to jsou perforované trubky DN100.  Zdeněk
Japonský javor - prasklina na kmeni, 26.10.2017
Dobrý večer. Podle mého soudu je to mrazová deska. Vzniká v jarních měsících, kdy sluníčko ohřeje kmen a tím pádem začne proudit míza, která v noci zmrzne. Tím vznikají tyto mrazové trhliny- desky. Fotka je málo zřetelná. Jak se bránit vzniku... celý příspěvek >
Kterak co nejefektivneji zkompostovat vetsi mnozstvi travy, 24.10.2017 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Píšete, že je to hodně blbej nápad. Nyní si představte že máte zahradu 800m.n.m. v mrazové kotlině, půda samý kámen, spíše kámen než něco jako ornice a podzemní voda je jenom pár centimetrů pod povrchem. Pozdní mrazíky jsou ještě kolem... celý příspěvek >
Mrazuvzdorné trvalky, 16.10.2017
Dobrý večer. K tomu vrtání kamenného květináče - misky. Vrtanou nádobu musíte položit na vrstvu písku. Nejlépe do dětského pískoviště. Dá se použít i záhon s kyprou zeminou. Proč? Protože vrták na příklepové vrtačce v závěru vrtání otvoru pro odtok... celý příspěvek >
Mrazuvzdorné trvalky, 15.10.2017 Obsahuje fotku
Další možnosti. Zdeněk
Mrazuvzdorné trvalky, 15.10.2017 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Pokud tam máte již vyvrtaný otvor pro  dovod vody nabízím několik fotek. Do nádoby je možno použít nesmrtelné netřesky, kosmatce a rozchodníky.  Zdeněk
Co chybí borovicím a tisu?, 6.10.2017
Dobrý večer. Borovice je naprosto v pořádku a tis - špatná fotka je rozostřená, nevýrazná. Přesazování se dělá mino vegetační dobu to je podzim a jaro. Zdeněk
Realizace skalky, 7.9.2017
Dobrý večer. Jo, je to makačka a výsledek je obdivuhodný. Rád se podívám jak pokračujete. Také jsem se pustil do stavby skalek. Zdeněk
Kopr, 26.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Kopr je podle mých zkušeností velice nenáročná rostlina jenže chce své. Kopr používáme do omáčky k zavařování a k výrobě suché vazby. Vzhledem k tomu, že nemáme na zahradě orníci museli jsme si pěstební substrát vyrobit a... celý příspěvek >
Umirajici stromecek, 22.7.2017
Dobrý večer. Mám opačné zkušenosti. Stromky je třeba i v zimním období zalévat při oteplení, za předpokladu že není sníh. Převládá názor, že stromy v zimě zmrznou, ale oni bohužel uschnou. Zdeněk 
Ovocné druhy pěstovatelné totálně bez postřiku, 22.7.2017
Dobrý večer. Berte to tak, že črvavé jablko je opravdu ekologické, protože do chemického jablka se červik nepustí. Zdeněk.
Světlušky 2017, 21.6.2017
Dobrý večer.Šumava hlásí dvě světlušky. Zdeněk
Světlušky 2017, 13.6.2017
Dobrý večer. Pepo, na Šumavě zatím nic. Předevčírem bylo v noci - 3 a čtvrtého května u nás ještě strašil sníh. Zdeněk
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika