Příspěvky uživatele - 98.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsledky roubování 2017 - horké jaro, 24.6.2017
Pro me byl tento rok velice spatny. Slivone, jablone tak na 90%, tresne 100%, merune 50%. Co byla absolutni katastrofa byly broskve. Zatimco loni jsem mel asi 80% uspesnost, tak letos se z 25 podnozi ujaly 4, a to jeste 3 byly mandlone. Rouboval jsem... celý příspěvek >
Opál, 5.2.2017
Ja Opal koupil v Kurimi (ti berou z Fytos) a pak jeste jeden ze Zazvorky, ti to maji asi primo od zdroje. Jinak v Americe je Opal strasne vychvalovany a troufam si rict, ze je v prvni trojce oblibenosti supermarketovych jablek. Prava ma snad... celý příspěvek >
Červené marhulky, 20.12.2016
Pricia jde hodne na odbyt, takze je vetsinou vkoupena uz na podzim (co se vykoupi na podzim samozrejme neni k dispozici na jare). Proto doporucuju si 1ks Pricie u Schreibera rezervovat. Ma tam taky Rubistu, Delice Cot, Maya cot a jine speky. U... celý příspěvek >
Očko, nebo roub, 3.11.2016
S tim roubovanim u amateru to neni pravda. Co vim, tak v USA a jinych zemich se taky hodne roubuje. Tady mate treba video z Holandska
Broskvoň Stark red Gold, 18.6.2016
Kdyz chce laik broskvon a vybere si "broskvon Stark Red Gold", tak asi nebude nadseny. Koncove zakazniky nejake taxonomicke deleni asi tezko zajima. Kdyz to prezenu, tak joko bych si kupoval mispuli a dostal lokvat (obe dve jsou prece u nas nazyvane... celý příspěvek >
Pinova, 3.5.2016
Da se koupit bezne v Bille a chut pro me teda nic extra. Prodavali ji i v Ostrohu, jestli to teda byla opravdu ona.
Podnož Rakoniewická, 8.3.2016
BSB-1 mne v jilovite pude roste velice dobre patym rokem, zadny problem jsem nezaznamenal. O Rakoniewicke bohuzel nic nevim, jen co se o ni pise. Rakoniewická - broskvový semenáč nalezený v Polsku, velmi odolný kadeřavosti.roste poněkud... celý příspěvek >
Jak Vám chutná bluma z marketu?, 6.11.2015
Super, snad udelaji i nejakou odolnejsi verzi pro podejce melounu u silnice
Daple dandy pěstování, 24.8.2015
Peter: Dapple Dandy maji i v kohaplantu v Bojnici, kdybyste chtel jeste experimentovat. V CR je to zabite
Nadia hybrid, 8.4.2015
Diky za zpravu. Prave jsem koupil Flavor Supreme, urcite bych vzal i Honey Kist nektarinku a Cot 'n Candy aprium, ale na zahrade uz neni misto Snad to nedopadne, ajko Dapple Dandy a Santa Rosa z Ostrohu a bude pravy (FS)
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 4.4.2015
Nevim jestli mne blbne meteostanice, ale v Zidlochovicich podle ni bylo pred sestou rano -5 (byla i jinovatka a auta mela namrzla skla). Kamaradka co bysli trochu severne rikala, ze u nich -3. Podle internetu u nas bylo -2. Merunky u nas ale jeste... celý příspěvek >
Hrušeň Abbe Fetel, 10.3.2015
Bohuzel nepestuju, ale obavy jsou asi na miste.Pestuje se hlavne v Italii a je citliva na rez. Chce to urcite vyzkouset :)
Beni Sogun Fuji, 31.12.2014
I ja dekuju, fotek neni nikdy dost. Pekny kousek, uz se na nej tesim. Tato mutace je dost mozna nejvhodnejsi pro nase klimaticke podminky. Tady jeste par informaci o puvodu (ze zrejme nemeckeho zdroje): Jablon je znama take jako 'Cerveny... celý příspěvek >
Meruňka Puget Gold, 10.11.2014
Zkusenosti nemam ale nasel jsem dost protichudne informace. Na forech tvrdi, ze trpi strupovitosti a na strankach obchodniku zase ze je odolna vuci bakterialnim chorobam. V Kalifornii dozrava na zacatku srpna (tady podle Ostrohu tez). Starsi odruda... celý příspěvek >
Hybrid švestkomeruňka, 22.7.2014
Nevite, kde se daji sehnat dalsi pluoty (klidne jinde v EU)? V Limbachu jich par nebizi, ale snad od minuleho podzimu tam maji porad "momentalne vyprodano" z cehoz usuzuju, ze je ani nikdy nedostali. Na polskem Allegru jsem videl Flavor Queen... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika