Příspěvky uživatele - 220.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pipec u slepic, 5.4.2011
Dobrý den, máme 10 slepic a 1 slepice má pipca. Starší chovatelé to umí tzv. strhnout ale my to neumíme. Co stím? A je nějaká prevence proti tomu? Opakuje se to vždy když začne být teplé počasí. Díky za každý příspěvek.
Zkušenost se sekačkou MTD 395 SPO, 5.6.2009
Koupil jsem si také MTD 395 spo v Baumaxu a také po týdnu mi nešel pojezd, zjistil jsem však že mi jen vypadl řemen u nože. Nasadil jsem ho a snad už se to nebude opakovat.
clematis na zábradlí balkonu?, 7.6.2008
dobrý den, je možné mít clematis na balkoně aby se plnul po zábradlí?nebo bude lepší ho dát pouze na nějakou oporu? jak ho mám pak na to zábradlí stříhat? nejlepší asi bude vše ze zábradlí sundat že?a kdy?po odvětu? nebo mi navrhněte prosím něco... celý příspěvek >
přísavník tříprstý - hnědé flíčky na listech, 29.5.2008
máme druhým rokem přísavník tříprstý a letos se nám na listech objevily drobné hnědé flíčky. poraďte, co s tím? děkuji
okousané jiřiny, 25.5.2008
na zahradě mám okousané listy jiřin, mačesky jsou celé děrované a taky listy tulipánů? žeby slimáci?nic jiného mě nenapadá, ale ještě sem zádného na zahradě neviděla. poradí mi někdo?
růst clematisu kvetení a stříhání, 24.5.2008
clematis mám jeden montana ruben a druhý crimson king abych to upřesnila, umístila sem je na balkon na východ, jak velká nádoba je vhodná?chtěla bych aby se pnul po zábradlí, v zimě zůstává zelený?děkuji
růst clematisu, 23.5.2008
zdravím, koupila sem si malý clematis má asi 40cm, poradí mi někdo jak rychle roste, nebo spíš o kolik tento rok ještě poroste?ať vím na jaké místo ho mám vysadit. jestli ho mám zatím nechat na balkoně a jak ho na pozdzim ostříhat nebo vysadit hned... celý příspěvek >
sázení cibulek begonie, sasanka, 21.5.2008
dobrý den, koupila sem si před pár dny cibulky těchto květin, myslíte že je můžu ještě zasadit ven do záhonu, nebo už je pozdě? jak je mám uskladnit do příštího jara??
rajčata na balkoně, 20.5.2008
dobrý den dostala sem 6 sazeniček rajčat, ale okolo domu na ně nemáme místo, tak sem uvažovala dát je na balkon jihovýchod, zastřešený?myslíte že se mi podaří je vypěstovat v květináči průměr 30cm a zahradnickém substrátu?nebo jak mám postupovat?
clematis kombinace?, 20.5.2008
dobrý den, koupila sem si clematis ruben, chci ho mít na západní straně domu na dílně.te´d ale nevím jestli ho mám nechat v květináči nebo zasadit do země?měl by být mrazuvzdorný?a k němu nějakou podporu udělat? vůbec se v tom nevyznám... dál... celý příspěvek >
sundaville red, 1.5.2008
dobrý den, koupila sem si sundaville red, ale nevím nic o pěstování. můžu malou rostlinu asi 40cm přesadit již do velkého květináče ve kterém ho chci mít venku?jak moc poroste?nebo průběžně přesazovat to asi nepůjde... a dále jakou oporu?a kde ji... celý příspěvek >
vypěstování kytiček ze semen hvozdík a smílek, 23.4.2008
Dobrý den, asi je má otázka opravdu trapná, ale koupila sem si semena hvozdíku a smílku růžového, ani nevím proč. Te´d ale nevím jak je mám vypěstovat?mám je vysít do truhlíku a až povyrostou oddělit každé zvlášť nebo hned každé semínko zasadit... celý příspěvek >
zahradní úpravy, 22.4.2008
Prosím poraďte mi co mám dát před živý plot tovřem z thuje smaragd a cypříšku. nezbývá tam příliš místa ale chci aby to bylo nenáročné a kvetoucí a pestrobarevné
thuje a cypřiš živý plot přesazování, 21.4.2008
dobrý den žádám vás o radu máme na zahradě nasezenou thuji, cypřiš a asi cypřiš modrý. jsou tam již 2 nebo 3 roky. chci se zeptat jestli je vhodné je přesazovat, protože už mají délku asi 1.5 m. dokoupili jsme teď totiž 3 další cypřiše a 3 thuje.a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika