Příspěvky uživatele - 234.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké zahradní nůžky?, 12.3.2023
...a mají svého mluvčího.
Jaké zahradní nůžky?, 11.3.2023
Ferda M. se vrátil!
Meruňka s pozdním dozráváním, 20.2.2022
Je len dobre že sa začali predávať stromky neskorých odrôd marhúl.
Odrůdy nektarinek, 18.10.2021
Má niekto zasadenú nektarinku Stark Red Gold v polohe okolo 350 m.n.m? Je odolnejšia na vymŕzanie kvetných pupeňov v zime?
Meruňka Maďarská - jaké máte zkušenosti, 22.7.2020
Maďarská dozrieva sučasne s Bergeronom a plody má drobnejšie asi 60g podobne ako má aj Bergeron. Plody týchto dvoch odrôd sú na pohlad úplne rovnaké a nedajú sa rozoznať. Sused ich má zasadené obidve vedla seba.
Jonathan, 11.6.2020
Dobrý deň, mám na záhrade skoro 40 ročné Jonatany. Posledných asi         6 rokov málo kvitnú a samozrejme aj málo rodia. Ostatné odrody ako sú Starking, Spartan,Ontario, Starkrimson kvitnú a rodia dobre každý... celý příspěvek >
Puky po vysadbe, 4.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý deň. Chcem sa spytat, ci treba olamat puky na vinici a nechat len jeden, alebo nechat všetky a strihat az na jar, mam takto 6 ks regent a 6 ks hibernal. Vďaka za radu
Presenta, 16.10.2019
Zdravím pan KUKY, po akej dobe Vám začala plodiť mirabelka Nancyská? Na akej podnoži ju máte zasadenú. Údajne má plodiť až po dlhšej dobe.  Lubo 
Louise Bonne, 21.9.2019
107.131: Mohli by Ste prosím vymenovať konkrétne ktoré odrodu hrušiek pestujete (a už Vám zarodili) vo VAŠEJ ZÁHRADE? IH
Jadroviny 2019, 19.9.2019
ŠAMPION - chuťovo vynikajúci český potomok chuťovo vynikajúcich americko-anglických rodičov (Golden Del. x Coxova reneta). Plody Šampionu sa už pekne vyfarbujú (teda na pomery tejto odrody - foto 1,2) a pomaly sa pýtajú dolu zo stromu. Pravda,... celý příspěvek >
Volně rostoucí zákrsek vs. vřetenovitý zákrsek, 19.9.2019
59.55: Voľne rastúci zákrpok je definovaný nízkym kmeňom a nízkou výškou stromu (do 2,2-2,5m), pričom má väčšinou 3 až 4 kostrové konáre (ktoré sú rozvetvené a rozložené v priestore) a stredník, môže ale mať aj druhé poschodie. Koruna je guľovitá... celý příspěvek >
Opad plodů Admirálu, 2.7.2019 Obsahuje fotku
Beriem späť... Admiral padá aj u mňa! Sory, zavádzal som. Dnes keď som vynášal jablká z pivnice, tak mi tento miláášik (na foto) vypadol z ruky a spadol mi rovno na palec pravej nohy. Dosť to zabolelo, lebo som mal len šľapky a miláášik (odteraz ho... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2019, 15.6.2019
Zdravím pan Petr, aké máte skúsenosti s odrodami Harcot a Harogem v odolnosti na moníliový úžeh a moníliovú hnilobu plodov?    Michal
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 11.6.2019
Coxova reneta - primadona nahodila takéto zhluky plodov (foto 1,2) a - 'záhradkár staraj sa, keď si si ma zasadil!'. Nejaká autoregulácia júnovým opadom jej absolútne nič nevraví. Takže chudáčik záhradkár sa so škrípajúcimi zubami potil v tejto... celý příspěvek >
Následky teplého počasí, 8.9.2018
Pozdravujem všetkých prispievateľov. Bývame v Gabčíkove, medzi 2 Dunajmi. Vody máme z vlastnej studne koľko chceme. Tento rok bol neskutočne teplý. 32 dní sme mali teploty vyše 32 stupňov, niektoré dni 35 až 36. V noci 22 až 26. Nespadla ani kvapka... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika