Příspěvky uživatele - 130.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skladovanie jabĺk - vädnutie, 1.2.2017
Topaz mám zatím super, Ontário ještě nedošlo, ale mírně zavadá Jonagold - je to moje chyba: ačkoliv teplota je letošní zimu ve sklepě ideální a již dlouho kolem 0, zima je mrazivá a tudíž suchý vzduch a já jsem letos podcenil vlhkost a až na jednu... celý příspěvek >
Kampak jste se slimaci letos podeli?, 25.1.2017
Tak jestli přežijí letošní zimu, tak fičí na fridexu.
Kvalita domacej palenky, 2.12.2016
Cukroměr asi nebude k zahození. Horší bude odebrat ze dna nádob přes deku a vrstvu pomletých jablek kapalnou fázi. Snad zkusit odsát hadičkou? A je pravděpodobné, že obsah cukru bude v jednotlivých vrstvách mače shodný??
Kvalita domacej palenky, 2.12.2016
Protože se moje zkušenosti s přípravou kvasů dají spočítat na prstech 1 ruky, zeptám se na jinou věc a to ukončení kvašení. Mám jablka v místnosti s cca 16-17 st. C a objednán jsem na půlku ledna. Mám kvas přemístit do chladnější místnosti? Mohu si... celý příspěvek >
Mrazuvzdornost fíkovníku a olivovníku, 18.11.2016 Obsahuje fotku
Na ostravsku letos první úroda opadla po mrazech a druhá nedozrála přes veškerou péči malého zahradníka. O něco lépe na tom byl BT nasazený ve volné půdě a od severu chráněný domem - jarní fíky přežily a z podzimních pár kousků jakžtakž došlo...
Co chybi fikusu Benjamin?, 10.11.2016
Přiměřeně. Dle teploty, oslunění, množství tak, aby mezi zálivkami substrát mírně vyschl. Fikus vydrží i úplné vyschnutí a je pro něj lepší, než zkysnutí substrátu nebo zahnití kořenů důsledkem dlouhodobého zamokření.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika