Příspěvky uživatele - 37.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řebčík královský, 30.4.2008
Měl jsem na zahradě řebčík královský na příliš zastíněném a vlhkém místě, kde se mu nedařilo. Před třemi lety jsem cibule přesadil na slunce do propustné půdy. Letos poprvé kvetly. Že by potřebovaly nějak vydatně hnojit jsem nezaregistroval. Půda na... celý příspěvek >
přesazení stromku z lesa, 30.4.2008
Už jsme přesazovali leccos - teď v předjaří například pětimetrovou osiku (už má listí). Nepochybuji o tom, že je strom tímto šokem dlouhodobě oslaben a pokud dojde k většímu poškození, může se to projevit na jeho odolnosti i v pozdějších letech.... celý příspěvek >
Jílovitá půda, 30.4.2008
Jílovitou půdu bych úplně nezatracoval. Zpravidla má vysoký obsah živin, které se jen obtížně vyplavují do spodiny. Je třeba s ní umět pracovat - provzdušňovat ji častým kypřením, mít ji neustále prokořeněnou (používat zelené hnojení), za letního... celý příspěvek >
Pampelišky, jetel, houby, 30.4.2008
Promiňte, ale opravdu nechápu, kam jsme se to dostali. Když jsme byli malí (asi před čtvrtstoletím),  nikoho nenapadlo takové věci řešit. Dostali jsme za prázdniny pár žihadel - no a co. Nikdo z toho nedělal vědu a pampelišky v trávníku vadily... celý příspěvek >
vodní myši - hryzci, 30.4.2008
O hryzcích tu již diskuse probíhá, zkuste to dát do vyhledávače. zdravím také Tomáš
Co patří a co ne do kompostu, 30.4.2008
To byl pokus o odpověď pro hosta 135.198 Tomáš
Co patří a co ne do kompostu, 30.4.2008
Hmota ze samého listí a mechu bude mít široký poměr uhlíku k dusíku, což zpomalí rozklad a ovlivní výsledné vlastnosti kompostu.  Pravděpodobně bude užitečný pro vylehčování příliš těžkých půd, pro drobné ovoce (jahody, maliny, rybíz, angrešt),... celý příspěvek >
Určení plevel podle obrázku, 30.4.2008
Myslím, že jde o hvězdnicovitou rostlinu, z jejíž přízemní růžice vyrůstá stonek zakončený žlutým úborem  (jako malá pampeliška). Hádám prasetník kořenatý, ale může to být některý z příbuzných druhů. Tomáš
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika