Příspěvky uživatele - 185.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červení drobní škodcovia na čerešňach, čo to je?, 6.5.2018
to červené sú nektáriá. je to prirodzená ochrana stromu. strom cez nektáriá produkuje nektár, a tak napr. mravce nenosia vošky na strom, ale sa iba nažerú toho nektáru a je to. je to obrana stromu proti napadnutiu škodcami. ovca ostane celá aj vlk... celý příspěvek >
Ako ju ostrihať? 2, 10.4.2018 Obsahuje fotku
foto 2
Ako ju ostrihať? 2, 10.4.2018 Obsahuje fotku
Prosím poraďte ako by som mal ostrihať túto čerešňu. Na podpník vtáčnice boli zaštepené 2 konáriky. Oba sa ujali ale pán ktorému som to štepil jeden ujatý konár odstrihol. Urobil to dosť nešťastne a strom začal hniť. Tvorí sa tam kalus ale je to dosť... celý příspěvek >
Goldrich meruňka, 3.4.2018
keď čítam túto diskusiu, tak mi je až do plaču.  už 8 rokov máme na záhrade 2 krásne veľké stromy marhule odrody goldrich. každý rok bohato zakvitnú, vytvoria sa plody o veľkosti 1€ mince a potom po mrazíku -1°C všetko opadá. za celé tie roky,... celý příspěvek >
Vrublovanie do razstepu, 3.4.2018
ja jablone vrúbľujem do rázštepu stále. ujateľnosť 100%. dnes som vyskúšal hrušky malo by to byť rovnaké. vrúbľovanie do rázštepu je rýchle a jednoduché. ešte sa mi nestalo aby sa mi vrúbeľ neujal 
Zamrznutý koreňový bal, 24.3.2018
Minulého roku som si z kôstok vypestoval ovocné stromčeky. Na zimu som ich dal do skleníka (boli v kvetináčoch), ale teraz som ich išiel vysadiť už normálne von na záhradu a hlina bola uplne zmrznutá. Prežijú to stromčeky alebo je to ich koniec? Keď... celý příspěvek >
Laketnačka, 26.2.2018
to asi hej 
Laketnačka, 24.2.2018
Laketnačka nie je žiadna konkrétna odroda. Tento výraz používa pán profesor Hričovský. Laketnačka je vlastne akákoľvek odroda hrušky, z ktorej vám po odhryznutí tečie šava až po lakeť. 
Ako ju ostrihať?, 27.1.2018
Ďakujem za odpovede. 
Ako ju ostrihať?, 27.1.2018 Obsahuje fotku
Už skôr som sem pridával moju čerešňu, ktorú som si sám naočkoval na vtáčnicu a pýtal som sa aký je problém, že za 3 roky vyrástla len asi o 10 cm. Minulého roku (2017) sa trošku lepšie chytila a vyrástla za jedno leto asi o 20 cm. Ale teraz v jari... celý příspěvek >
Airlayerying, 5.12.2017
môj starý otec to robil, pamätám si nato, ale neviem či to bolo účinné. ale videl som priviazane plastové fľaše s hlinou na konároch. ak by to fungovalo tak to je celkom dobré si myslím. niekto kto neviem štepiť stromy, tak s tym by nemusel mať... celý příspěvek >
Veľkosť stromu, 22.11.2017
zabudol som uviesť,, že teraz majú 3m na výšku
Veľkosť stromu, 22.11.2017
Dobrý deň, chcem sa vás pýtať. Mám dve marhule odrody Goldrich na podpníku myrobalán. Mám ich 5 rokov a každý rok vyrástli aj viac ako o meter, ale tohot roku to bolo už asi len 10 cm. A chcem sa opýtať do akej výšky a šírky rastú marhule na podpníku... celý příspěvek >
Prosím o určenie rastliny, 17.11.2017 Obsahuje fotku
.
Prosím o určenie rastliny, 17.11.2017 Obsahuje fotku
Moja mama si pred 15 rokmi priniesla z dovolenky v Chorvátsku semienka jedného stromu alebo kríku. Zasadila ich a vyrástla jej rastlina, ktorú máme doma už niekoľko rokov, ale doteraz nevieme čo to je. Vedeli by ste poradiť? Máme ju zasadenú v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika