Příspěvky uživatele - 192.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kávová sedlina, 28.3.2018
Já používám kávovou sedlinu pravidelně několik let, na záhonech se zeleninou se osvědčila, ale hlavně ji sypu do kompostu, je silně lákavá pro žížaly (přečteno z nějakého odborného textu), tak tomu věřím a dál nepátrám.  Jinak je kofein... celý příspěvek >
Kopřivová jicha, 28.3.2018
Jícha je skvělá věc na dodání dusíku. Fakt je, že smrdí, ale uzavřená nádoba pomůže, takto aplikuji již pár let. Doporučuje se přidat hrst vápence na zmírnění smradu. Navíc je možné přidávat různé rostliny, např. kostivalem obohatíme o fosfor... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 28.1.2017
Měla jsem Jak Cherollu, tak Pollicino, Strillo i Datlo. Pollicino a Datlo jsou "datlová", takže bych je nesrovnávala s třešňovými Cherollou a Strillem. Obě skupiny mají svá pozitiva, datlové jsou pevnější, třešňová sladší. Cherolly se nebojte, i když... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 28.1.2017
Dobrý den, tuto zkušenost musím potvrdit. V n.m. výšce 470m mělo divoké rajče ve volné půdě opravdu bujný vzrůst, silnou tendenci poléhat, takže jsem jej držela v kruhu na tyči - tím byl porost zahuštěný. Plíseň bramborovou chytlo, ale rostlo a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika