Příspěvky uživatele - 211.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roundup, 9.7.2017 Obsahuje fotku
Vy jste zcela jistě distributor Roundupu a podobných přípravků, takže nemá moc cenu vás přesvědčovat.  Pro vás budou lidé, kteří nechtějí na zahradě chemii vždy jen ekoteroristé. Pro ostatní - na internetu lze dohledat spoustu studií ohledně... celý příspěvek >
Stínomilné hrnkové květiny, odolnost do -5°C, 28.1.2017
Já mám velmi dobré zkušenosti s aukubou, je to vděčná a vytrvalá rostlina.Mám jich několik kolem domu v květináčích a uklízím je jako poslední až jsou noční teploty na -10.Celoročně takřka bez nároků, má radši polostímn i kyž na slunce si také zvykne... celý příspěvek >
Falešný Dapple Dandy, 2.8.2016
Pokud je žlutá, tak to doopravdy Dapple není. V Ostrohu mi vrátili peníze a teď sleduji pokus číslo dvě. Nechám se překvapit. Vybarvujou se víc do oranžova, ale to na fotce může být zkreslené a dužnina zatím bílá z červeným nádechem. Jinak se to ale... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 1.8.2016
Čekám až dozraje ten můj a přidám také foto. Ještě by mě zajímal vnitřek, pokud by byla možnost. Prozatim jsem rozpůlil jeden spadlý nedozralý plod a byl pod slupkou načervenalý a maso bílé. Uvidíme, jak budou vypadat plody plně vyzrálé.
Mala zahrada, 19.12.2015
Zapomel sem napsat listnaty strom :) klidne opadavy, tech par kolecek listi nemam problem pohrabat.a ohledne rychlosti rustu, tak uvazuji koupit neco co bude myt uz tak 1,5 az 2 metry at necekam 20 let nez to trochu vyroste.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika