Příspěvky uživatele - 232.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prodej podnoží, 20.8.2022
Dobrý den, koupil jsem na jaře 2022 v zahradnictví v Uherském Ostrohu. Tomáš Gurecký
Rajčata 2017, 12.2.2017
My jsme před 3 léty koupili drahé osovo - philovita, sportivo a phantasia, od fy. Kiepenkerl, prezentovaná, jako velmi odolná chorobám. Cena ovšem závratná - 6 semen za 120 kč, letos semen jen 5. Dál množení ze zálistků - řízkování. Letos už... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 24.1.2017
Přesně tak, to dělám i já. Totálně zdeptán různými chorobami minulých let, pěstuji jen tři odrůdy - velmi odolné chorobám, a to i ve skleníku. Jsou to - Phantasia, Philovita a Sportivo. Vše od fy. Kiepenkerl. A protože v každém sáčku je jen 5 semen a... celý příspěvek >
Svilušky - je vše ztraceno?, 1.2.2016
Na mšice bez problémů zabírá vývar z kopřivy + listy rebarbory, ale svilušky to přežily. Doslova pohroma na paprikách ve skleníku.
Svilušky - je vše ztraceno?, 1.2.2016
Ano, vím,že je jedovatý.Používal se i jako léčivka, ale dávkování je ošemetné. Jako léčivku používám kalisii a to doslova na vše. Soused, jež má silnou cukrovku - měl cukr trvale kolem 30 -, už přišel i o palec, nyní cukr 5.
Svilušky - je vše ztraceno?, 29.1.2016
vím, že moje babička je likvidovala vývarem z vraceče - bylina - a to precizně. Taky na mšice a dokonce slimáky. Jenže ať scháním, jak scháním, tuto rostlinu nemůžu sehnat.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika