Příspěvky uživatele - 96.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy, 24.1.2017
Boskoopské je na sušení perfektní. Lord Lambourne mi zraje nejméně 14 dní po J.G., kdežto Delikates a Kirchwaldenské současně s ním, Katja o 10 dní dříve. Na Desert se chystám už dlouho, stále mi nějak unikal. Rouby mám zamluvené. Smiřické vzácné... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 24.1.2017
Pro pana Jiřího II: Ano, způsob života na venkově i jeho samotná tvář se mění. Nemohu mít nikomu za zlé, že se nevěnuje pěstění ovocného stromoví. Mně se chtělo obětovat veškeré peníze a volný čas svému velkému hobby, proto jsem s elánem dřel na... celý příspěvek >
Jak uvést do provozu kultivátor Matrix PMT 40-36, 24.10.2016
Dobry den, vidím, že máte dobré zkušenosti tímto strojem. Koupil jsem jej minulí týden. Je takřka jako nový. Co by jste radil jako zásadní opatrnost, nebo častou chybu z neznalosti? Nemáte nějaké fotky těch vašich úprav? Děkuji Novotný
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika