Příspěvky uživatele - 144.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dirky v listech paprik, 14.6.2017
opravdu nikdo nevíte...?
Nemoc listů, 19.5.2017 Obsahuje fotku
druhá
Nemoc listů, 19.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, lze identifikovat dle fotek co se děje s meruňkou...?Děkuji za info
Rybíz, 10.4.2017
...děkuji za info..nečekal jsem mšice tak brzo... :-) myslel jsem že je to nějaká forma padlí, nebo tak něco... se stříkaním počkám...
Rybíz, 10.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, včera jsem si na jednom z rybízu všimnul červené flíčky na listech... Nevíte co to je a jaký postřik případně použít...?Děkuji za info...
Dotaz na rostlinu + pěstování, 15.3.2017
...super... mockrát děkuji...
Dotaz na rostlinu + pěstování, 14.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte náhodou někdo co to je za kytku dle přiložené fotky...? Nějak se jí začali kroutit listy... :(Děkuji za info...
Skla skleníku, 2.3.2017
no na skleníku mám právě obyčená, čirá skla ze sklenářství... Tak jsem myslela že bych to tím vápnem natřela... kdby to mělo nějaký smysl...
Skla skleníku, 2.3.2017
Dobrý den, má smysl natřít skla skleníku vápnem...? Někde jsem to viděla a nevím jaký to má smysl... Děkuji za info.Eva
Papriky pro 2017, 24.1.2017
Loni jsem to zkoušel... ale přišlo mi že moc nedozrávali... je pravda že jsem vyséval až březnu... ale byly ve skleníku kde měli každých 14 dní hnojení a pořádnou zálivku...
Papriky pro 2017, 24.1.2017
Krásný den všem... Nevíte náhodou někdy kde by se dali sehnat semena papriky Ramiro F1? Nikde k dostání nejsou, a nechci pokoušet pěstovat z paprik, co jsme koupili v supermarketu... Děkuji za jakékoliv info...
Mšice na paprikách, 26.7.2016
Dobrý den, nevíte jestli můžu naředěný Mospilan použít i třeba za měsíc, dva? Mám ho ve 2l PET-ce... Bude to mít nějaký efekt?
Škůdce na chilli, 25.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte někdo co za škůdce nám řádí na chilli papričkaách a jak ho zlikvidovat...?
Škůdce?, 14.7.2016 Obsahuje fotku
druhé foto
Škůdce?, 14.7.2016 Obsahuje fotku
Krásné ráno, dnes jsem na chilli papričách zpozorovala malé hnědavé tečky... Nemůže to být nějaký škůdce?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika