Příspěvky uživatele - 234.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bazenove cerpadlo menej vykonne, 12.9.2019
Zdravim. Pouzival som pieskovu filtraciu brilix fspb650, bazen cca 50m3, chlorova uprava vody. Po cca 8rokoch sa cerpadlo pokazilo (som spokojny vydrzalo dlho) a ja rozmyslam kupit rovnake cerpadlo ale nizsieho vykonu (ktore je vo filtracii fsp 500)... celý příspěvek >
Hrušeň Dicolor, 17.9.2018
DICOLOR - tak som túto "zimnú odrodu 😂" dnes obral. Spolu 3 debničky hrušiek, niektoré sú na foto 1. Dobre oslnené plody sa pekne vyfarbia (foto 2). Chuť je nadpriemerná (záleží samozrejme s čím porovnávame), sladká, dužina jemná, šťavnatá.... celý příspěvek >
Šárka - Haganta, Gábrovská, Čač. rodná, 10.8.2018
Zdravím, komu už dozreli odrody Čačanská rodná a Gabrovská? Sú to staré odrody ktoré nevytlačili z trhu ani nové odrody.
Kam mizí holovouské šlechtění, 25.7.2018
Neverím vlastným očiam: jarnú degustáciu dlho skladovateľných odrôd v Holovousech/Holovousích vyhral střížovický Topaz (!). Viď foto. Topaz je odroda ktorá nemusí konvenovať každému, jej pestovanie má svoje úskalia, ale je to o to väčšia výzva. U mňa... celý příspěvek >
Veharda, 14.7.2018
Ďakujem za odpoveď, je ale Veharda aj chuťovo podobná Maďarskej z ktorej myslím bola aj šlachtená alebo je tá chuť oproti Maďarskej horšia?
Veharda, 14.7.2018
Tento rok ale aj niektoré minulé roky som mal moníliu plodov na odrode Maďarská. Patrí Veharda medzi odolnejšie odrody na moníliu plodov?
Kvitnú jablone, 2.5.2018 Obsahuje fotku
Tom Tom: Heliodor to byť nemôže, matematika jednoducho nepustí... Čiste teoreticky - mohol by to byť Denár. Ale bez fotky je to len výstrel od boku. Ak by Ste mali detailné fotky plodov, tak ich sem dajte. (Inak - Heliodor mi už pár rokov rodí, ale... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 6.4.2018
Tento rok trochu experimentujem. Polovica stromov dostala sekvenciu Kuprikol » Sulka, druhá polovica zasa Kuprikol » Prolectus. Tak uvidíme a porovnáme výsledky. IH
Barva jablka, 6.4.2018
Ivan z okénka: Súhlas, keď sa Karneval pekne vyfarbí, tak je doslova pastvou pre oči (foto). Vizuálne naozaj geniálny, nezameniteľný produkt zlatých českých ručiček 👏. IH
Substral Careo ultra - pilatka, 3.4.2018
Spintor je u nás proti piliarke odporúčaný (foto). Mám (sprostredkované, nie osobné) informácie, že jeho účinnosť nie je taká ako sa deklaruje. Posúdiť to ale neviem. Pozor - neúčinkuje na vošky. IH
Jak stříhat stromkovou růži, 3.4.2018
Antonovka: Ešte žije, ako sa jej bude dariť uvidíme, zatiaľ to bolo dobré. IH (P.S.: to "lanko" je povrázok z kukuričného šúpolia, používa sa na ochranu kmeňa v zime - viď foto).
Halehaven a Fairhaven, 31.8.2017
Je Fairhaven odolnejší na mráz ako Halehaven?
Admirál, 31.8.2017
Po koľkých rokoch vám začal rodiť Admirál na podpníku M26? Potrebuje tento podpník oporu?                                            ... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 14.3.2017
K tým "ananásovým" jablkám: Treba rozlišovať že ide o 2 rôzne odrody - 1. Ananásové letné (foto 1,2), 2. Ananásová reneta (foto 3,4 -stará zimná odroda pôvodom z Holandska (alebo Belgicka). IH
Spolahlivo rodiace jablone, 21.1.2017
Pani Jana, počet postrekov sa nedá dopredu nalinkovať, veľa závisí aj od počasia v danom roku. Teplé vlhko zvyšuje riziko chrastavitosti, suché teplo zasa múčnatky. Absolútna "rezistencia" neexistuje, aj u tzv. rezistentov je táto v posledných rokoch... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika