Příspěvky uživatele - 211.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hlízola nachová, 9.9.2017 Obsahuje fotku
Aktuálně má hlízola výšku cca 160cm a pěkně kvete. Vedle ní je k porovnání mochyně peruánská. Jsem zvědav na chuť hlíz. Někde doporučovali konzumovat až 2 leté, které již trochu stačily zvětšit objem...
Rozmnožovanie Juky - oddelenie nových výrastkov, 19.1.2017
Jestli to je gloriosa, což si myslím, že je, tak jistě do mája nevyroste tak rychle jak píšete, možná listy, ale kmen rozhodně ne.Pravděpodobně jí máte v teple a má málo světla, proto roste i teď, jenže listy jsou neduživé, světlé a ohýbaji se, měl... celý příspěvek >
Druh juky a jej odolnosť, 18.1.2017
Mimo jiných, mrazuvzdorných juk pěstuji i juku gloriosu již 3o let. Momentálně si držím 10 kusů tohoto druhu, jak obdarovávám, tak zase dopěstovávám a můžu vám poskytnout foto od 50 cm do 2 m.Tato juka mi přirůstá průměrně 5 cm za rok.V teplejších... celý příspěvek >
Výsev mrazuvzdorných Yucca, 18.1.2017
Yucca i agave jsou sukulentní rostliny, nedají se takto ve vlhku množit a pěstovat.Touto dobou je myslím po všem.
Druh juky a jej odolnosť, 18.1.2017
Řekl bych, že to je Yucca gloriosa která se běžně ve Středomoří pěstuje.
Všechny na jaře vysazené smaragdy mi náhle zvnitřku reziví, 18.1.2017
Hnědnutí, usychání vnitřního jehličí neřešit, je to normální, jestli někdo má náladu tak staré a suché odrolit, vyroste tam nové jehličí pokud se tam dostane světlo. Horší věc je sázení Smaragdů i jiných stálezelených jehličnanů příliš... celý příspěvek >
Rozmnožovanie Juky - oddelenie nových výrastkov, 18.1.2017
Já tyto odnože odřezávám co nejdál a měly by se nechat nezasazené třeba týden nebo ještě déle, případně vyválet odříznutý konec v dřevěném uhlí.Tento proces nechte na květen, všechno půjde lépe a případné zahnití se nestane. KAKA
Co je to za kaktus?, 14.1.2017
Děkuji za pojmenování, tak tento kaktus vlastním asi 30 let a dostal jsem ho od pani co šla do penze a ona si ho přinesla jako malý.Mohl by míz asi 60 let, ale já ho již 3x zkracoval protože byl moc dlouhý a v dolní části zkorkovatělý.Každý rok má v... celý příspěvek >
Co je to za kaktus?, 14.1.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, tak tohle ja taky ten Echinopsis?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika