Příspěvky uživatele - 51.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bílá meruňka Šalach Ananasnyj, 22.1.2017 Obsahuje fotku
Juraj podobné marhulky možno tie isté pestujú v Turecku velmi ich chvalia vynikajúce chutové vlasnosti.Pozeral som teraz stránku majú 50 odrôd medzi nimi novošlachtence.
Ostříhat rozvětvené letorosty?, 22.1.2017
Pán I.H.stým bambusom je to jednoduché a učelné treba pozriet video špagaty sú pracné.
Ludia verzus príroda, 22.1.2017 Obsahuje fotku
Netopiere a vtáky trápia austrálskych pestovateľov. Boli vyrubané stromy, kríky kde bola prirodzená potrava týchto živočíchov na úkor sadov.Čo sa negativne prejavilo na škodách ktoré teraz spôsobuju netopiere.Aj keď pestovatelia majú siete vždy si... celý příspěvek >
Ostříhat rozvětvené letorosty?, 22.1.2017 Obsahuje fotku
Z dlhej chvíle som si pozrel turecké videá, ako tam pestujú broskyne a marhule.Broskyne tiež strihajú na kratko vidiet na foto, ale čo ma zaujalo ako z bambusovými palicami tvaruju stromky.Keď je uroda v letných mesiacoch sú burky, podoprete haluze... celý příspěvek >
Zlatka, 21.1.2017
To foto je originál ako už spomenul pán Hlavatý zaujala ma nielen krása, rodivost ale hlavne odolnosť voci šárke a tá je výborná všetko najdete na tejto stránke šlach.stanice v čačaku tam je aj pod názvom žluva. ŠLJIVA (Prunus domestica L.)
TreeGuard, 19.1.2017
Konečne sa tu objavili aj rôzne návrhy dobré nielen negatíva od tých samých starých zahradkarov negativistou všetko nové je špatné.
TreeGuard, 19.1.2017 Obsahuje fotku
Tu na fóre bola reklama na TreeGuard ochrana stromov čo na to poviete záhradkári sú tam aj videá.    www.TreeGuard.eu
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 17.1.2017 Obsahuje fotku
Pán krekaříček ja som mal špendliky, belice zohnané staré odrody ale všetko po pár rokoch odíde na šárku. Ako píše pan Vysloužil zaštepite vrúble zo starej odrody ktorá nevikazuje šarku ale ked doma začnú vruble rašit hneď sa objavia na listoch... celý příspěvek >
Zimní jabloně, 16.1.2017 Obsahuje fotku
Ešte jedna.
Zimní jabloně, 16.1.2017 Obsahuje fotku
Priateľ zahradkár mi poslal zaujimavý članok z novozamockých novin 4.11.2014 pan Hlavatý, pekné foto.Tie jablká sú nadherné.
Zlatka, 15.1.2017 Obsahuje fotku
Zlatka táto žltá slivka z výsk.ústavu v čačaku ma zaujala, preto lebo je veľmi odolná voči šárke, ostatné žlté slivečky napr.belice na šárku padajú ako muchy.
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 14.1.2017
Pán Hlavatý nevydrží, nechám si len 15 L zbytok odomňa kupujú podnikatelia len čo ju doveziem z pálenice sú umňa z demižonmi, dávajú 15E za 1L keby som mal 200L tak sa hneď predá, preto som vysadil dalšie novšie odrody staršie ako č.najbola sú už... celý příspěvek >
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 14.1.2017
Pán Hlavatý mám podobnú skúsenosť, chodíme už desať rokov nášmu šefovi na koštovku.Tiež má jablkovicu-kalvados a repák v dubových súdkoch, má zásadu že pálenka sa má piť až je nová čiže po roku.Chuť obydvoch páleniek je výborná a farba jedinečná.... celý příspěvek >
Poškození broskvoní mrazem, 13.1.2017 Obsahuje fotku
Dnes som bol po dlho trvajúcich mrazoch ktoré bývali aj -17 -18C skontrolovat broskyne, sú v dobrom stave nevidel som žiadné poškodenie, dokonca broskynka Ebro pávia poslaná zo Španielska má na koncových výhonkoch ešte zelené malé listky foto.
Žluté trnky - "kulatější špendlík" bez příznaků šarky, 5.1.2017 Obsahuje fotku
Toto je ona.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika