Příspěvky uživatele - 231.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výhony u rynglí, 23.2.2017
Taky mně to napadlo, ale měl jsem strach to vyzkoušet. Nemyslím si, že bych mateční strom přímo zabil, ale z principu fungování glyfosátů bych mu určitě nějak, nevím do jaké míry, ale přece jen nějak ublížil a oslabil jeho imunitu... celý příspěvek >
Ovocné stromy ve svahu, 22.2.2017
Už jsem to několikrát tady psal... Co komu, nebo čemu brání, nasadit jakékoliv keře nebo i vzrůstné stromy velmi nahusto, v malém sponu a až pak jak si začnou stínit a vzájemně se omezovat jejích počet zredukovat. Brzkou větší sklízeň to... celý příspěvek >
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 22.2.2017
Použitie kameninovych nadob sa celkovo vracia do mody, myslim, ze pochadza z moldavska/gruzinska a je to vlastne prapôvodny sposob vyroby vina. Myslim, ze v tychto amforach prebieha mikrooxidacia, kedže keramika je porézna. takže arómy a isto aj chuť... celý příspěvek >
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 16.1.2017
Z vyse uvedenych jsem pestoval, Marabel, Agria, Laura a Red Anna. Vynos uvadeny u Marabel se mi moc nezda. Je to rana odruda, u mne mela stredni odruda Laura (ve stejnem roce, pestovano velde sebe) vynos o 1/2 v vyssi nez Marabel.
Neznáte název - zeleň do kytice, 13.10.2013
Lidičky, malá oprava (pokud se nemýlím já): Aculeatus má drobné pichlavé "lístky". Tohle je ten druhý - Ruscus hypoglossum. Ale oba druhy jsou - alespoň pro mne - velmi zajímavou "kytkou". Josef.
Neznáte název této pokojové rostliny, 13.10.2013
Zaujal mne anglický název: "Spider Aralia". Josef.
Prosychání borovice, 13.10.2013
Podle tmavých příčných proužků na jehlicích to bude sypavka - tedy houbová choroba. První zmíněný příznak - bílé vatové chomáčky - korovnice - tedy hmyz. Není jasné, čím jste stříkal; jestli vhodnými insekticidy, pak jste třeba korovnice... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika