Příspěvky uživatele - 240.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zachází mi kokos, 20.1.2017
Díky všem za rady, ale už jsem ho vyhodil. Po tom co jsem se dočetl o náročnosti rostliny, už kokos pěstovat nebudu.
Zachází mi kokos, 16.1.2017 Obsahuje fotku
Zachází mi kokos, koupil jsem ho někdy v listopadu v obchoďáku a celou dobu byl v celkem dobré kondici. Teď ale najednou začíná schnout. Už jsou špatný všechny listy. Substrát je vlhký ani nikdy nevyschl. Nevím kde je chyba? PS. mám ho vyhodit,... celý příspěvek >
Je to parožnatka?, 15.10.2016
No jo, máte pravdu. Díval jsem se teď po netu na fotky a je to sichr. To je ono, dík Jarda
Je to parožnatka?, 15.10.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, koupil jsem v ochoďáku tuto rostlinu, na obalu je pouze napsáno "Mix zelených rostlin", a pár piktogramů k pěstování. Myslím, že je to parožnatka, ale jistý si nejsem. Je to tedy parožnatka? Dík za odpověď
MTD Yard Man 7180 - návod, 24.7.2016
Dobrý den, mám velkou prosbu-nenašel by se tu vlastník traktůrku MTD Yard Man 7180,který má ještě návod?Podědili jsme tento stroj, ovšem už bez návodu, a ač nejsme úplně tupí, rádi bychom si postudovali...;-)Na inernetu jsem hledala, leč nenašla...... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika