Příspěvky uživatele - 92.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bubnový filtr made in Škrovád, 24.2.2017
Dobrý den. Těžko říct, kolik to spotřebuje vody na ostřik. Já to neřeším, mám studnu. Asi by šlo dát nejdřív hrubší síto a tím zmenšit takt ostřiku na minimum. Stačit by mělo něco kolem 100 mikronů. Ono i 60 mikronů nestíhá pobrat sinice a jemný... celý příspěvek >
Venkovní banánovník - musa basjoo - pěstování i doma?, 24.2.2017
Dobrý den. A co je to za druh? Ty domácí jdou sice letnit, ale nejsem si jistý, jestli snesou hluboký řez. Může je to zabít, nebo podpořit bujaré rozvětvení. Já už pár let namísto musa basjoo pěstuju Ensete ventricosum, který po prvních slabých... celý příspěvek >
Rašelina z rybníka, 10.1.2017
Dobrý den, pěstovat na místě nejde, respektivě je to riskantní.Při vetších deštích se tam drží voda.Navíc je to poměrně stinné místo, protože kolem dokola jsou vrby.
Rašelina z rybníka, 10.1.2017
Dobrý večer všem zahrádkářům, chtěl bych znát Váš názor na můj nápad.Na pozemku máme menší,,rybník'', který vzniknul před cca 120 lety těžbou písku. Dnes je na dně rybníka asi 1-1,5 metru rašeliny z napadaného listí, klacků, atd. Rybník nikdy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika