Příspěvky uživatele - 124.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 7100, 13.1.2017
Zaujímali by ma tie logické dôvody.Robím s touto technikou pomaly 20 rokov /pre hnidopichov +- 17/ Opravujem /-me/ prakticky všetky značky ktoré má zmysel opravovať tj S, H,D, J. plus briggsa a poprípade hondu a kawu.Mne nejako nepripadá logické že... celý příspěvek >
Hecht 7100, 13.1.2017
Máte moje sympatie.Ste naozaj imformovaný.Len ešte nechápem takú maličkosť prečo nemci museli pretáčanie kilometrov zakázať zákonom keď to tam nikto nerobil.  A musím sa priznať že aj dnes som musel prelepiť dátum spotreby na snehovej fréze,... celý příspěvek >
Hecht 7100, 11.1.2017
No viete ja som len taký neznalý malý človiečik.A ozaj by ma potešila osveta od takého odborníka ako ste vy.
Hecht 7100, 11.1.2017
Ale mňa by naozaj zaujímalo že ako sú vonku predajcovia viacej fér a aké nekalé praktiky taký napríklad ja používam.
Hecht 7100, 10.1.2017
Bunny, vaše jednoduché názory sú obdivuhodné.Vy tu chcete tvrdiť že napríklad v nemecku si kúpite kvalitnejšiu pílu za 100 euro ako na slovensku?Lebo predajcovia sa nechovajú nekalo voči zákazníkom.Prosím vás vy žijete na lazoch a chodíte do doliny... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl FS80 AV, 6.1.2017
Chcete mi povedaťže niekde najdete rozumného mechanika ktorý Vám vmontuje diel nejasného pôvodu a nejasnej kvality a potom za to zoberie peniaze?   Zaujímalo by ma že čo bráni takému odborníkovy ktorý sa len tak ťapne po bruchu a určí vo... celý příspěvek >
Elektricky zahradny rosic, 4.1.2017
Verím že by ste 3,5kw motor nosil rád na chrbte.
Karburátor Walbro Stihl MS 270 - trysky, 31.12.2016
No čo na to povedať, každý máme svoje skúsenosti.Smozrejme pri špatmom postupe skladania môžu byť aj tie závady ako opisujete.Ale ja by som sa dobre pozrel potom ako zložím valec na blok.Prasklina nebýva veľká ale robí patáliu.
Karburátor Walbro Stihl MS 270 - trysky, 31.12.2016
No má aj nejakú netesnosť.Spravidla prasknutý blok.
Karburátor Walbro Stihl MS 270 - trysky, 21.12.2016
STIHL ms 290 Replacing Crankcase housing zaujímavé je to asi tak 2:40 min - dá sa to aj podstatne jemnejšie ale princíp je stejný
Karburátor Walbro Stihl MS 270 - trysky, 20.12.2016
 Len tak medzi rečou.Dá sa to vybrať aj bez zničenia.V krajnej polohe je ho možné vybrať špeciálnym skrutkovačom zo závitom, poprípade skrutkou primeraného priemeru.
Jonsered 2165 cs, 18.12.2016
Toto som celkom nepochopil.Ste dosť skúsený a zručný + máte prostriedky nas to aby ste pílu bez poškodenia rozpolil.Potom hadáte pomoc na internetovom fóre.   Mohli ste pri pokafrať 1000vecí.A čakáte že ich teraz niekto zaradom vymenuje?
Teče mi olej ze Stihlu, 8.12.2016
Drvivá väčšina píl tieto hadičky má.A má ju aj msa160Cena cca 5euro
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika