Příspěvky uživatele - 248.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 21.2.2018
Já si myslím, že zelí prokvašené je.Sama dělám pickles (jen zelí a mrkev),nekvasí to nijak bouřlivě, je to křupavé a chutné do jara.Ale chutná to o dost jinak než kupované kysané zelí z obchodu.Kdybyste ve vašem zelí stanovili laboratorně obsah... celý příspěvek >
Vonné denivky, 30.1.2017
Z mých denivek kvetou nejdelší období a jsou i výrazné na záhonech Moonlit Masquerade, Black Eyed Suzan, Orange Blossom special a Shelton Holliday. Na rozdíl od nich jemně jako orchidej působí Julie Newmar. Ohledně skutečných barev to chce nevěřit... celý příspěvek >
Neznáte tento druh jahody?, 29.1.2017 Obsahuje fotku
Ta Induka by to klidně mohla být, má i vlákýnka od semínek...  L.
Vonné denivky, 29.1.2017
I některé kultivary voní, třeba Lukon Bulbs v katalogu u některých vůni uvádí. Lída
Neznáte tento druh jahody?, 29.1.2017
Karmen je vynikající, ale ta to nebude. Bývá i tmavě rudá a nemá ta bílá vlákýnka od peciček. Jedině si zkuste zadat "jahodník odrůdy" a prohlédnout, co net nabízí...           Lída
Poradíte jaká trvalka se hodí?, 29.1.2017
Konvalinko, s Lukon glads mám stejnou zkušenost, sazeničky potřebují dopěstovat, pak rostou. Ale naopak třeba Lukon Bulbs má sazenice hodně silné (až jsem se loni divila). Najmanovi mají sice veškeré sazenice kytek i keřů malinkaté (a levné), ale... celý příspěvek >
Růžový rybíz Lubawa, 29.1.2017
Růžový by měl být sladší, než bílý. Někdo tady psal, že růžový rybíz má. Množil ho i p.Pešek na "staré odrůdy", ale nikdy neměli namnožené, když jsem tam psala.           Lída
Zasilková zahranictví, 24.1.2017
Pan Zíbal (školka Strážnice) na můj dotaz odpověděl, že určitě bude v r.2017 prodávat přes e-shop na podzim, jestli už zjara zatím neví, ale že stromků má dost.           Lída
Volně rostoucí živý plot, 15.1.2017
U nás za sídlišti je mezi domy a rušnou silnicí podobný pás, ale s vysokými stromy. Na straně k silnici je pás z pámelníku, na straně do sídliště je prostřídaný pámelník a pustoryl (nepravý jasmín). Do silnice je potřeba vybrat keře, které snesou... celý příspěvek >
Jak zachránit? Lopatkovec?, 11.1.2017
On ten drobnější kultivar časem vyroste do normální velikosti (i listy). Já právě koupila ten malý asi za 17Kč někde ve výprodeji - květináček 10cm, listy malé... Za nějaký čas jsem ho doma přesadila do většího a teď má čepel listů kolem 30cm, občas... celý příspěvek >
Jak zachránit? Lopatkovec?, 10.1.2017
Ještě mne napadlo podle těch silnějších stopek listů, jestli to nemůže být spíš nějaká aglaonema - také polostín, substrát nesmí trvale vyschnout, ale oproti lopatkovci vyžaduje vlhčí vzduch a tepleji (kolem 20°C).     L.
Jak zachránit? Lopatkovec?, 10.1.2017
Můj lopatkovec má podstatně slabší stopky listů a mezi stopkou a čepelí listu je takové kolénko, jinak žilnatinu na listech má stejnou. Takže jestli je to 100% on, nevím. Jinak ne slunce, spíš polostín, stín (mám ho v rohu vedle okna). Zálivky... celý příspěvek >
Proč co dřív rostlo a dnes roste jinak,, 10.1.2017
"Kvalitní zeleninu" v supermarketu? Doufám, že to myslíte ironicky a ne vážně .           Lída
Poradíte jaká trvalka se hodí?, 9.1.2017
Trvalky určitě lépe ze sazenic, rychleji porostou. Buď odkopky od sousedů, nebo koupit zjara na trhu, případně objednat v nějakém e-shopu (velký výběr mají Krulichovi, ale vlastní zkušenost s nimi... celý příspěvek >
Poradíte jaká trvalka se hodí?, 8.1.2017
My měli pro slepice pletivo v=2m - a stejně to ty černé i se zastřiženým křídlem přelétly (hnědé ne)... Jinak by tam klidně mohly být i pivoňky nebo vytrvalé karafiáty - nebo cokoliv, co se vám líbí, vzdyť to můžete i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika