Příspěvky uživatele - 190.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lipnická švestka, 4.1.2017
Já nevím, nechce se mi nad tím dlouze přemýšlet a spisovat něco... * Jen mi tak přišlo, že místo aby jsme byli p.Chovancovi vděční za jeho švestku, přivítali ho tady, zatáhli ho do nějaké smysluplné diskuze, tak tady musí jen čelit nejrůznějším... celý příspěvek >
Elektricky zahradny rosic, 4.1.2017 Obsahuje fotku
Já myslel taky plnohodnotný rosič, ne žádnou hračku. * Tímto se musím omluvit za své neuvážené reakce a mé nadšení pro el. variantu tohoto stroje. Skutečně asi nikde nikdo nic podobného nevyrábí. (Po dlouhém pátrání jsem našel jen jednu věc... celý příspěvek >
Elektricky zahradny rosic, 4.1.2017
Tomu nerozumím, ty argumenty nechápu: Navíc pohon na 230 V by vyžadoval regulaci otáček a to všechno by muselo vyhovovat bezpečnostním předpisům (postřiková kapalina se nesmí dostat do el.obvodů) a to nebude nikterak levné. Vůbec žádný... celý příspěvek >
Elektricky zahradny rosic, 3.1.2017
Pokud ještě existují, ještě nebyl "omezen" prodej a výroba domácích vysavačů s větším příkonem, tuším 900W, - tím pádem i s větší účinností a efektivnosti práce tak snad nemusí být žádný problém. Nemyslím si, že elektromotorek je oproti... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika