Příspěvky uživatele - 167.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elisabet F1, 19.2.2015
Ne, nemám. Pěstuji nakládačky Charlotte a jak vím od sousedky - majitelky obchodu se semeny - je to zde u nás s odstupem nejoblíbenější odrůda.
Papriky 2015, 17.2.2015
Jenom jednu maličkost k tomu asi: pokud dáte výsev na topení bez přiklopení tak se musí neustále sledovat aby to nevyschlo jinak to upražíte v suchém substrátu. Já bych to udělal opačně - na topení raději přikryl aby mě to nevysychalo / tak to dělám... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 12.2.2015 Obsahuje fotku
Rajče divoké žluté a rajče pod názvem Žlutý rybíz / na fotce je jedna rostlina / jsou rozdílné odrůdy?
Vyhřívání výsevů papriky, 11.2.2015
My taky doma moc netopíme - přes den se zapne topení při poklesu na 18,5 a v 17h se zapíná a vypne to při 21 myslím. Od 22 do 5h je to na 19 st. O víkendech je to na vyšší teplotu i přes den. Přikryté kelímky s paprikami mám přímo na topení na... celý příspěvek >
Papriky 2015, 30.1.2015
Myslím že je to možné tak jako tak. Já sázím po jedné. Šlechtitel paprik pan Šipoš ze Slovenska píše ve své knize "vždy po jedné". Je to asi podobné jako s vyštipováním prvního květu. U nás to někdo propaguje, když to řeknete Madarům tak budou... celý příspěvek >
Papriky 2015, 28.1.2015
To si myslím že se určitě nezničly... Vždyt např.semínka rajčat která projdou trávící soustavou člověka spolehlivě klíčí a tam bude teplota podobná:-)) Já mám na topení asi 2-3 cm silné prkénko a na něm obyčejnou misku od tvarohu přikrytou igelitovým... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 22.1.2015
Má prosím někdo zkušenosti s rajčetem Matina? Mělo by být velmi rané. nabízí ho např.Kiepenkerl, kterého prodává např.Hornbach, tam ale nevím proč ted všechny semena od Kiepenkerl zmizela, aspon teda na Černý Mostě. Příští týden jsem v Německu tak... celý příspěvek >
Papriky 2015, 19.1.2015 Obsahuje fotku
Semena z červených dlouhých tenkostěných paprik paprik z obchodu běžně pěstuji a prozatím mě vždycky krásně plodily viz obrázek.Je jedno, jestli jsou z Lidlu, z tržnice v Budapesti nebo od Číňanů v Londýně.
Rajčata pro sezónu 2015, 15.1.2015
Parádní rajčata jistě dobře vyživovaná. Co jim dáváte?
Sklizeň 2014, 7.8.2014 Obsahuje fotku
Kukuřice je parádní. Jak je vidět i na půlkilový plod rajčete si rostlina sama obstará dost vody. Na rostlině je ještě 6-7 dalších již menších rajčat. Ani tak velký plod není prasklý. Jedná se o mramorovaného masáka Striped German.
Nemocná dýně hokajdo, 4.8.2014 Obsahuje fotku
Úplně stejně vypadaly hokkaida letos i u mne. Sklidil jsem ze 2 rostlin sice 4 pěkný plody, ale zbytek jako na Vaší fotce.
Sklizeň 2014, 4.8.2014
Ano, počasí nám přeje, u nás vubec neprší - včera snad 3 minuty - a je to tady jako v madarské pustě. Co je potřeba se zavlaží a ostatní roste samo a neplesnivý - ostružiny, maliny... Měl jsem loni podobné rajče jako Tiger Tom na Vašem obrázku pod... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 2.8.2014 Obsahuje fotku
Dnešní sklizeň k jednoodrůdovému rajčatovému salátu-franzouzské salátové rajče Santa Clara. Zalévané pouze přírodou, nevyštipované a přesto žijící a plody nevypadají nijak suše. Není ovšem pěstované a la norma...
Rajčata mne překvapují, 1.8.2014
dobrý den, občas plevel někde proroste, ale na ca 25m2 co mám není problém pýr apod. vytrhnout. Nekopu to. Na tom poli co je fotka výše to taky občas projdou praktikanti a plevel ručně vytrhají. On se přes tu slámu těžce dostává.
Sklizeň 2014, 31.7.2014
Ano, krásná a pravdivá definice faktoru hospodářské efektivity. Platí ale i pro naše zahrádky? Např. u rakytníku se ve velkovýrobě povětšinou sklízí tak, že se nařežou větve, dají se zmrazit a potom se plody otlučou. V Rusku prý dokonce čekají na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika