Příspěvky uživatele - 32.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč co dřív rostlo a dnes roste jinak,, 29.12.2016
Bohužel se u teorie čsto stává že "se změnily výchozí předpoklady", které jsou mnohdy nepředvídatelné. Bez teorie by dnes ale nebyla Einsteinova atomová bomba. S rychle se blížícím nástupem jara jsem ve střehu. Sleduji různé druhy česneku zasazené... celý příspěvek >
Proč co dřív rostlo a dnes roste jinak,, 29.12.2016
roky 1947-1975 mám osobně na vlastní kůži prožité. Neteoretizuji, ale mluvím z praxe. Ta je poněkud jiná než vydedukovaná z různých teoretických předpokladů. Reálný život je praxe, nikoliv teorie. Praxe má vždych navrch nad teorií. Není nad osobní... celý příspěvek >
Provoz vytápěného skleníku, 31.12.2014
Ještě k Vašemu textu. Na internetu se dá najít pěkné povídání o tkzv. solárním skleníku, která má myslím právě ten Vámi popisovaný sklon k jihu. Tam jsem také čerpal informace o infračerveném ohřevu, který jsem pak zkoušel aplikovat.
Provoz vytápěného skleníku, 31.12.2014 Obsahuje fotku
Tady je letošní únor.
Provoz vytápěného skleníku, 31.12.2014 Obsahuje fotku
V přiložením obrázku je teplota v mém skleníku v posledních třech dnech ve srovnání s venkovní teplotou. Je to bez jakéhokoliv aktivního topení. Skleník je z obyčejných helios skel, 6 x 2,5m velký. Je opřen o zeď nevytápěné budovy. Ty noční poklesy... celý příspěvek >
Provoz vytápěného skleníku, 30.12.2014
Ke světlu mohu říci, že spíše mám zkušenost s jeho nedostatkem. U mě je to ale z části způsobeno tím, že dům vzdálený asi 10 m od skleníku stíní ráno a část dopoledne v době nejníže položeného slunce, tj. listopad až leden. Je to asi znát i na... celý příspěvek >
Provoz vytápěného skleníku, 29.12.2014
Přidám k tomuto tématu ještě jednu variantu. Zatím jako nejekonomičtějsí řešení se mi ve skleníku jevilo použití infračervených žárovek. Tedy v případě, kdy dochází teplo z akumulace (v mém případě asi 1000 lahví s obarvenou vodou). Těmi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika