Příspěvky uživatele - 234.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřiky jabloní, 27.9.2018 Obsahuje fotku
V dnešných novinách ma zaujal tento článok (foto 1). Následne na nete (ďalšie fotky). Toto už nie je sranda, najmä ak by to mal byť precedens. Chlorpyrifos obsahujú prípravky Dursban, Pyrinex, Pyrifos, Pirat, je aj jednou zo zložiek Nurelle D. IH
Desert, 31.7.2018
Miloš: Krupobitie radšej neprivolávaj, to je najväčšia pohroma aká sa môže záhradkárovi prihodiť. A v týchto horúčavách to reálne hrozí, poobede u nás bývajú búrky. Radšej nech už nespadne ani kvapka a do októbra budem polievať, ako krúpy. Späť k... celý příspěvek >
Desert, 31.7.2018
DESERT (Coxova reneta x Golden Delicious). Jeho rodičovské odrody sú chuťové legendy, nie vždy ale potomok skvelých rodičov naplní očakávania (poznajú to napríklad aj psíčkari, platí to ale aj pre Homo sapiens, všakže). Na fotkách je môj Desert na... celý příspěvek >
Rez Boscova fľaška, 18.3.2018
Sklamala nereálne nádeje - len sa od nej očakávalo to čo nemohla splniť. Ak by tréner Barcelony poslal Messiho do brány, tiež sklame. IH
Řez hrušně a jabloně, 18.3.2018
K rezu hrušiek: možno sa niektorí stretnete s problémom ako ostrihať strom ktorý nebol pár rokov rezaný (kúpili Ste záhradu, alebo Ste na tú svoju nemali z rôznych dôvodov čas). V januárovom čísle časopisu S&V je veľmi pekný a názorný článok... celý příspěvek >
Máte už hotovy zimný rez?, 1.3.2018
PL: Mrazy ešte neustupujú (inak z Vášho pravopisu ma trochu mrazí, ale to je vedľajšie), s rezom sa ponáhľať nemusíte. Ja som začal už pred 10 dňami, ale len preto lebo mám toho veľa (cca 100 stromov). Hlavne nestrihajte teraz kôstkoviny - tie až po... celý příspěvek >
Kernechter vom vorgebirge, 22.6.2017
Jitka: K.v.V. nemám, ale mám skúsenosť s Benedicte. Spomedzi broskýň s bielou dužinou patrí k tomu lepšiemu. Strom je vitálny a zdravý, ale informáciu o úplnej odolnosti voči kučeravosti treba brať s veľkou rezervou. Aj na Benedicte sa občas objaví,... celý příspěvek >
Výsledky organoleptického hodnocení jablek Lysice 2016, 22.2.2017
Immer wieder Admiral... Výsledky z jednej degustácie (viď foto). IH
Shalimar, 26.12.2016
Petře, tie "znaky" sú smajlíky ktoré mám k dispozícii po stiahnutí poslednej aplikácie do mobilu. Mne prídu tiež čudné, ale iné nemám 😢. Že by Ste boli reklamný agent som nikdy netvrdil, ani by ma nenapadlo vyhovárať niekomu jeho názor na... celý příspěvek >
Škodci na lipe?, 26.12.2016 Obsahuje fotku
Pani Eva, prikladám ešte nejaké informácie, bohužiaľ o likvidácii tohto invázneho hmyzu sa veľa zistiť nedá. Odporúčané mechanické odstraňovanie či odsávanie je v prípade vzrastného stromu len fikciou. Predpokladám že postrek insekticídmi typu Decis,... celý příspěvek >
Škodci na lipe?, 26.12.2016
Pani Eva, pravdepodobne ide o Behavku lipovú. Je to pomerne nový druh škodcu. Prikladám foto a nejaké info (tie sú zatiaľ sporé). IH
Shalimar, 26.12.2016
Dear Peter, zasa sme sa nepochopili...😢 S tým Opálom to bola reklama na reklamu 😁 (alebo paródia?). Dobré jablko (a Opál ním je), nepotrebuje takéto donebavolajúce hyperboly, to skôr človeka ktorý je aspoň trochu pri zmysloch... celý příspěvek >
Švestka, pološvestka do malé zahrady, 24.7.2016
Takže takto: Bujnosť záleži aj na podnoži ale aj niektoré odrody sliviek rastú na tých istých podnožiach bujnejšie ako iné.Napr: Presenta alebo Toptaste rastie na takej istej podnoži bujnejšie ako napr. Stanley. To platí aj na iné druhy ovocných... celý příspěvek >
Slivoň neznámá?, 24.7.2016
Ještě jednou, pane Mikeši a ostatní, jsou plody vyobrazené slivoně (viz.sudetoněmecká bluma) výše ve vlákně, plody Malvazinky?  Pan Petr nie sú to plody Malvazinky. Malvazinku mám naštepenú.    Jano
Švestka, pološvestka do malé zahrady, 24.7.2016
Nie všetky odrody sliviek rastú rovnako silno. Odroda Presenta alebo aj Toptaste rastie bujne aj na stredne rastúcich podnožách ako je St.Julien. Treba si najprv zistiť či je odroda ktorú chcete kúpiť bujne rastúca alebo stredne alebo slaborastúca a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika