Příspěvky uživatele - 183.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda ořechu, 12.5.2019
Děkujii za radu.
Odrůda ořechu, 9.5.2019
Vidím, že máte zkušenosti s ořešáky. Potřeboval bych poradit - mám na zahradě 4 roubované ořešáky a jeden planý. Bohužel ten planý má malé ořechy a špatně se loupe. Na některé cukroví je ale nejlepší - má totiž plody s vysokým obsahem tuku a těsto z... celý příspěvek >
Cupressocyparis leylandii, 9.5.2019
Máte někdo zkušenost s řízkováním CL?
Zmijovec, 9.10.2018
Jak to s ním dopadlo? Nevykvetl vám?
Jakon, 9.10.2018
Pokud se týká batátů, nejvíc se mi osvědčilo do bedny a zasypat vlhkou rašelinou, Teplota je nejlepší nad 10 C a tak do 15 C. Pod 10 začínají kazit.
Melouny 2018, 24.9.2018
Vy to pěstujete na nejvyšším vrcholu Drahan?
Co je to za plevel?, 14.9.2018
Truskavec (rdesno) ptačí - (Polygonum aviculare)
Druh dýně, 8.8.2018
Ty zelené plody jsou nějakým kultivarem C.pepo, nejspíš Opavská - s olejovými semeny, ty žluté vypadají taky na C. pepo, ale bylo by dobré vidět stopky.
Rajcata - bile zilnate skvrny na listech, 15.7.2018
Tuta absoluta - přitáhli to sem skleníkoví velkopěstitelé se sadbou z Itálie.
Neznámý druh luskovin, 3.11.2017
Lablab je luštenina – letnička, popínavá podobná fazoli, má buď purpurové nebo zelené listy, lusky jsou jedlé nedozrálé, stejně jako fazolové. Semena jsou hnědá až černá, ploše kulovitá, vaří se stejně jako fazole, pěstovával se – údajně – hojně ve... celý příspěvek >
Odrůdy ořešáku, 3.11.2017
Dobrý den, nevíte někdo, kde by se dalo sehnat hodnocení plodů ořešáku podle kvality? Mám několik stromů, z roubovaných Apolo, bohužel trpí antrakózou, pak něco co jsem koupil jako Mars, ale ten můj má plody neodpovídající popisu - je to červenojádrý... celý příspěvek >
Co s hlizami okrasných batátů (ipomea batatas), 8.10.2017
Ad1 - nejlépe do vlhkého písku, ne moc mokrého, batáty jsou suchomilné ad 2 - je možné použít všechny, ale batáty se pěstují jinak než brambory viz diskuzi na fóru o bramborách ad 3 - nejlépe po Novém roce je dát klíčit a klíčky pak sázet... celý příspěvek >
Bataty, 11.8.2017
Mě tam hodovaly akorát housenky motýla lišaj svlačcový (Agrius convolvuli), ale moc škody nenaděllally. Batáty rostou tak rychle že nějaké dirky v listech by neměly vadit.
Máslová dýně - vytváří vám plodná semínka?, 2.6.2017
Pěstuji 3 druhy máslové dýně a se semínky nemám problém. Zkuste až pokvetou je doopylit ručně. prostě vemte prašníkový otrhejte všechno, mimo samotný prašník a opylte ho ručně. Plod který si takto opylíte si označte a nechejte ho na rostlině co... celý příspěvek >
Tráva s Bofixem na kompost?, 17.4.2017
clopyralid se silně vstřebává kůží - dle bezpečnostního listu. Oděv s rukávy, pryžové rukavice a ochranné brýle s postranními kryty jsou doporučeny.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika