Příspěvky uživatele - 8.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Keiki, 1.4.2014 Obsahuje fotku
ještě jedna
Keiki, 1.4.2014 Obsahuje fotku
Zdraví všechny milovníky těchto nádherných krásek, obracím se na Vás s prosbou o radu.Na mém phalenopsisu vyrostlo krásné keiky, problém je, že nemá ani jeden kořen, takže nevím zda nechat a pokud ho nechám na stonku, bude odtud i kvést?keiky mi již... celý příspěvek >
Co do soudku, 27.5.2013 Obsahuje fotku
Zdravím všechny nadšence, potřebuji radu, našli jsme na půdě několik dřevěných džběrů, nebo soudků, napadlo nás je nějak zužitkovat.Dva menší už jsme osadili hortenzií a smrčkem, ale s tím největším si zatím lámeme hlavu, co do něj zasadit. Je dost... celý příspěvek >
Clematis The President, 9.4.2013
Zdravím všechny zahrádkáře a zahradníky vůbec, dnes jsem poprvé letos vyrazila na zahrádku udělat nějaké ty drobné práce a zkontrolovat rostliny.Bohužel jsem svou vlastní nepozorností ostříhala loňské výhony plaménku spolu s výhony wistárie a až poté... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 3.5.2012 Obsahuje fotku
a poslední...
Fotky jezírek a filtrací, 3.5.2012 Obsahuje fotku
Fotky jezírek a filtrací, 3.5.2012 Obsahuje fotku
a ještě...
Fotky jezírek a filtrací, 3.5.2012 Obsahuje fotku
a další...
Fotky jezírek a filtrací, 3.5.2012 Obsahuje fotku
Fotky jezírek a filtrací, 3.5.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, také se pochlubím svým jezírkem, mám ho teprve rok, takže je potřeba ještě dovysadit pár rostlin, aby zapadlo do okolí.Je to koupený plastový výlisek z Baumaxu, má 750litrů, filtr používáme Pondec Ponduett 3000, který má současně i fontánku,... celý příspěvek >
Filtr nebo fontánka do jezírka 750l, 12.5.2011
Díky, rostlinky určitě časem přibudou
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika