Příspěvky uživatele - 77.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu - co je to za rostliny?, 23.10.2011 Obsahuje fotku
1. Je to přesně, jak píšete - nedávno se na jejích listech objevila plíseň, tak jsem všechny napadené odstranila. Z pahýlů vytékalo bílé "mléko". Velmi rychle vyrašily nové lístečky, jsou ty světle zelené. Ty listy rostou opravdu velmi rychle a zdá... celý příspěvek >
Prosím o radu - co je to za rostliny?, 23.10.2011
Ok, tak přestávám zalévat, ale chladné místo v bytě nemáme, tak bude muset vydržet v teple...
Prosím o radu - co je to za rostliny?, 23.10.2011
Tak to by sedělo - zalévat opravdu nechce... Ale mám ho už přes dva roky a za tu dobu nevykvetl... Listy jsou podle mě moc měkké a mají sklon ke žloutnutí, nevím, čím by to mohlo být :(Až dosud jsem ho zalévala málo, světla má poměrně dost, i když ne... celý příspěvek >
Prosím o radu - co je to za rostliny?, 23.10.2011
Děkuji za pomoc - podívám se, jak o ně pečovat. Ten číský oves jsem nedávno hodně ostříhala, protože některé listy byly matné, vypadaly jako zaprášené. Tak jsem nechala jsem lesklé, zdravě zelené listy. Mám ji na docela tmavém místě, tak snad to... celý příspěvek >
Prosím o radu - co je to za rostliny?, 23.10.2011
Děkuji, zrovna tahle jediná mi z nich všech dělá opravdu radost - kvete téměř neustále a ze dvou původních, téměř shnilých stonků je najednou plný květináč :) Hodně ji zelévám, je u okna, ale na severní stranu. Tak teď už aspoň vím, jak se jmenuje!... celý příspěvek >
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 22.10.2011 Obsahuje fotku
Máte je nááádherné :) Já nějak nevím, co s tou mojí... Dostala jsem ji kvetoucí asi před dvěma měsíci, tento týden květy uchly a upadly. Bohužel jsem ji zalévala normálně zvrchu, protože jsem nevěvěla, že ji mám máčet... Snad jsem jí tím neublížila.... celý příspěvek >
Prosím o radu - co je to za rostliny?, 22.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer všem, doufám, že se najde někdo, kdo by mi poradil - asi před rokem jsem dostala pár kytek od kamarádky, která se stěhovala. Všechny byly dost zubožené, ale podařilo se mi je vypiplat. Bohužel spíš metodou pokus - omyl, protože stále... celý příspěvek >
Přesazování orchideje, 22.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, já jsem dostala svoji první orchidej asi před dvěma měsíci. Krásně kvetla, ale teď je ve fázi, kdy opadávají květy. Navíc má docela měkké listy, které se jakoby "kroutí" a skládají - viz foto. Myslíte, že to je normální nebo jí něco chybí?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika