Příspěvky uživatele - 18.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tykev - poraďte, prosím, 20.7.2010
Děkuji za rady, rostliny mají zelené listy a dlouhé šlahouny. Plod měří asi 25 cm a průměr má 12 cm. Druhá rostlina má plod jiný (večer vložím foto).  No a třetí je zelená cuketa.
Tykev - poraďte, prosím, 19.7.2010 Obsahuje fotku
Poradí mně někdo, co mi vyrostlo? Koupila jsem sazenice 3 cuket, jedna je opravdu cuketa a na dvou mně vyrostly takovéto plody. Co to je? A všechny druhy tykví jsou jedlé? Děkuji za rady.
Pomozte prosím určit rostlinu, 25.8.2009 Obsahuje fotku
Chybička se vloudila:)
Pomozte prosím určit rostlinu, 25.8.2009
Nemohl by mně prosím někdo pomoci určit tuto rostlinu? Roste v horách na vápenci. (Slovensko, 800 m n.m.)
Co je to za rostlinu? Je jedlá?, 21.7.2008
Líčidlo jedlé nebo americké. Porovnejte obrázky na netu.
Neznámá kytička, 8.7.2008
Pupalka křovitá viz odkaz
aloe vera, 1.7.2008
Koupila jsem ji nedávno v Baumaxu.
v jakém stadiu máte melouny?, 30.6.2008 Obsahuje fotku
Posílám dnešní foto cukrového melounu odrůda Marlene F1.
Neznámá rostlina, 30.6.2008
Tak už jsem to našla. Je to Žabník jitrocelový.
Neznámá rostlina, 29.6.2008 Obsahuje fotku
Věděl by někdo, co je to za rostlinu? Roste v lese, v kaluži.
Pěstování melounů v Praze, 1.6.2008
Poradíte mi? Koupila jsem sazenice cukrového melounu Marlene F1. Bohatě kvetou, ale květy po zaschnutí opadají. Uvnitř květů jsou velmi malé tyčinky. Mám je zkusit sama opylovat štětečkem, nebo jsou obě rostliny špatné? Omlouvám se za dotaz, ale... celý příspěvek >
Houba na keři, 1.5.2008
Pane Stanislawe, moc Vám děkuji za odpověď. MK
Houba na keři, 1.5.2008 Obsahuje fotku
Na zahradě nám zůstal po původních majitelích nějaký keř (thuja?). Dnes jsem si všimla, že je celý porostlý nějakými rosolovitými výrůstky (viz foto). Neví někdo, co to je? A jak se toho zbavit? Vypadá to nechutně, ale pod keřem hledá můj pes stín,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika