Příspěvky uživatele - 227.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ovlivňuje typ sekačky množství plevele v trávníku?, 22.6.2011
Dobry den, myslim si, ze typ sekacky neomezuje vyskyt plevele, ale caste sekani ano.Nejdulezitejsi na plazive plevele je delat tzv. provzdusneni travniku.Pokud plazivy plevel myslite treba jetel tak na nej je dobry kralicek v nejake kleci a posuvat... celý příspěvek >
Marimex ProStar 4 - tesnost hadic, 17.6.2011
Dobry den, me pomohla nova hadice a teflonova paska.
Budka na pískovou filtraci, 14.6.2011
Diky je to Orlando 3.66 od marimexu je do 3/4 zapusteny a zasypany jemnou hlinou.Dno klasika vysypany stukovym piskem.Nemam s tim sebemensi problem.
Budka na pískovou filtraci, 13.6.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, ja to vyresil sachtou ze straceneho bedneni.Na hore mam dreveny poklop na ktery jsem polozil sindel.Mam filtraci pro star4 a ta je nachylnejsi na vodu, protoze motor je ulozen vedle piskoveho bubnu.Nic jineho nez sachtu me nenapadlo a svuj... celý příspěvek >
Cykas - dotaz na pěstování, 28.2.2010
Vyšší květináč je lepší ale není to až tak podstatné, hlavně potřebuje velmi propustnou zeminu, hodně světla a v období vegetace konstantní vlhkost substrátu aby rostl!!Listy se tvoří u nás převážně 1x ročně.Ven ho můžete dát až nebudou hrozit... celý příspěvek >
Cykas - dotaz na pěstování, 4.2.2010
Koukněte na tuto diskuzi
Prečo mi nerastie Cycas?, 12.12.2009
Jak jsem psal někde výše, cykas není na zeminu nijak extra náročný, hlavně musí být dobře propustná.Doporučuji např. substrát pro kaktusy a přimíchat trocha písku, perlitu,pemzy nebo jemného keramzitu.A pokud možno v zimě chladné stanoviště a... celý příspěvek >
Jak oživit palmu?, 28.9.2009
O cykasech a jejich pěstování se diskutovalo zde. Josef
Nazev palmy, 28.9.2009
Na canariensis se mi zdá příliš řídký a vytáhlý.Spíše bych to tipoval na dactyliferu.Ale může to být i způsobem pěstování.Josef
Yuka, 10.9.2009
Pro M.Švejdová Nejedná se o juku ale bude to nějaký Pandanus.Vytváří vzdušné kořeny a potřebuje je!! Josef
Prečo mi nerastie Cycas?, 2.9.2009 Obsahuje fotku
Množení cykasu odnožemi /jak u báze kmene tak i na kmeni/ je vcelku jednoduché ale skrývá několik záludností.U vzácných cykasů je to někdy jediná možnost jak tyto rostliny namnožit!!! Bohužel jsou vždy stejného pohlaví jako dospělec.Zejména se jedná... celý příspěvek >
Prečo mi nerastie Cycas?, 31.8.2009 Obsahuje fotku
Jelikož se neustále řeší otázka,proč špatně rostou cykasy v bytových podmínkách,zde několik informací.Je to vcelku jednoduché,cykasy jsou sice primitivní rostliny které přežijí celkem vše, proto jsou tu již od dob dinosaurů,ale k růstu potřebují v... celý příspěvek >
Palmy nesnáší přesazení, 4.8.2009
Pokud přesazujete zdravou a prokořeněnou rostlinu tak by to neměla ani poznat.Po přesazení opatrně se zálivkou aby případně poškozené kořeny nezačly zahnívat.Pokud se jí něco "nepozdává" tak bude chyba v něčem jiném.Josef
Jaký je to druh palmy?, 2.8.2009 Obsahuje fotku
Zde foto listů fortunei/import Čína/ s velmi kulatými 360st.vějíři/ Josef
Jaký je to druh palmy?, 3.5.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, přírůstek listů s tím nemá nic společného, ten záleží na pěstebních podmínkách a velikosti rostliny a oba druhy mají přírůstek listů skoro stejný.Tvar listu zase záleží na světelných podmínkách ale fortunei má listy větší, měkčí a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika