Příspěvky uživatele - 48.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak sekat 20 m2 trávník, 18.9.2018
Dobrý den,  mám malou před zahrádku asi 20 m2. Vysadila jsem tam trávu a roste celkem dobře, ale začala jsem tedka řešit jak jí pravidelně sekat. přeci jen nužkama to dá docela zabrat. Ale potřebovaůla by jsem něco malého a skladného. ... celý příspěvek >
Venčení, 3.10.2013
Já mam 4 měsíční štěně a umí čůrat, jak doma na podložku, tak i na povel venku. A to na povel myslím doslova. Stane se, že doma nejsem třeba i pul dne a tak jsem si s podložkou jistější. Navíc chodí na záchod asi 10x denně, minimálně. Takže ani nevím... celý příspěvek >
Jezírko s odběrem vody z potoka, případně ze studně, 5.2.2013
Dobrý den, jsem nadšený akvarista a s přesunem na statek bych potřeboval škálovat své koníčky výše. Máme zahradu velice mírně svažitou, kterou asi v délce 40 metrů protíná potůček (určitě nevysychá, ale v létě proteče voda v řádek litrů za... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti s prodejci rostlin, 26.5.2010
Ivan a Jana Najmanovi (skalničky, azalky,koniferky)a to jak s cenou tak s kvalitou a navíc s nebývalou ochotou.
Zanedbané meruňky, 22.5.2009
Mám na zahradě zanedbané (několik let neřezané) meruňky s dlouhými (přes dva metry) větvemi téměř bez obrostu. Lze udělat v červnu hlubší řez a o kolik bych měl větve zkrátit? Za rady děkuji.
Co je to za chorobu, 7.5.2009
Pro doplnění, fotky jsou z 5.května, z odrůdy Vostorg, z letorostů o délce asi 30 cm, s asi 5 listy. Na odrůdě Dornfelder jsou stejné příznaky při délce letorostů jen 15 cm s 3 listy. Obě rostliny jsou umístěné u terasy chráněné od severu a západu... celý příspěvek >
Poradte prosim, 23.4.2009
Doporučuji ponechat jen nejnižší dva z rašících výhonů a dva centimetry nad nimi zbytek ustřihnout. Lépe rostoucí výhon vyvazovat k opěrné tyčce po deseti centimetrech, aby rostl rovně. Přihnojit jen mírně až v červnu nejlépe nějakým ve vodě... celý příspěvek >
Vlastní zkušenosti s roubováním révy, 27.2.2009
Štěpování je důležité i pro okrajové oblasti. Když pominu, že řízky některých odrůd (např. Vostorg) špatně koření, vhodnou podnoží lze dosáhnout lepšího přizpůsobení rostliny půdě. Jsou podnože vhodné do suchých písčitých půd nebo podnože do půd s... celý příspěvek >
rybník, 29.4.2008
Skutečně Firma LISÝ je super a nemá konkurenci ve výběru rostlin i v cenách, mohu vřele doporučit!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika