Příspěvky uživatele - 234.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
co je to za květinu?, 19.10.2008
mucenka to urcite neni, mam ji doma, tohle je takova plazivka, jen nevim jak se jmenuje, Mam ji doma taky dlouho, roste to jako dive, mam ji v kuchyni po cele zdi. Martina
co mám s orchidejí, 19.10.2008
Ja bych se taky chtela poradit, mam taky Phalenopsis, 1 kvete uplne normalne, ale ta druha vloni odkvetla a uz nic, jen ji rostou dost rychle listy. Rosim, zalivam malo, hnojim, tak jak se tu pise. Delam neco spatne?   Dekuji Martina
Druh Palmy?, 24.5.2008
Dobrý večer, děkuji všem za reakce. Hned jak to zahrada dovolí, jdu přesazovat Ještě jednou díky, J.
Napadený jilm, 24.5.2008
Dobrý den, Děkuji za reakci, už jsem taky na stopě. Bojovat proti napadení, se dá insekticidy, nedovedu si však představit, jak je mám aplikovat na 15 metrový strom. Každopádně díky. J.
Druh Palmy?, 22.5.2008 Obsahuje fotku
Nevíte někdo co je to za druh palmy a dá se nechat přez zimu venku? Začínající pěstitel Jirka.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika