Příspěvky uživatele - 33.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hortenzie - prosba o radu, 7.10.2007
Dobrý den, neporadím vám, jen vám tiše závidím.Co já bych za to dala, kdyby se mi hortenzie zbláznily a vykvetly velkými květy. Už se je snažím i hypnotizovat, ale nic. Uklidnilo mě, když jsem slyšela v televizi mluvit takového květinového mága jakým... celý příspěvek >
Ananas, 7.10.2007
Vršek se uřízne a nechá nějaký den zaschnout. Kdysi jsem to udělala, pak zapomněla a když už jsem ho vyhodila do koše, manžel ho vytáhl na světlo s tím, že mu vyrážejí kořínky. Takže jsem ho chvíli pěstovala. Nedopěstovala,protože já občas pokojovky... celý příspěvek >
Voskovka, 7.10.2007
To asi nebude tak úplně pravda. Voskovky pěstuju, ale věnuju jim minimum péče a nemám je na světle. Vlastně zneužívám tu jejich nenáročnost. Ale kdysi jsem měla jen jednu, měla jsem ji na světle, zalévala jsem ji pravidelně (i když ne moc, ona... celý příspěvek >
Zahradní substrát, 18.2.2007
Slyšela jsem o zahradním supstrátu na pokojové rostliny, jmenuje se SERAMIS poraďte, kde ho koupit.
Smrcky na zivy plot, 25.1.2007 Obsahuje fotku
Mám taky žívý plot ze smrčků, já je v září sestříhám vršky i boky a je to v pohodě
živí plot z Cedru, 25.1.2007
ja tomu moc nerozumím, chtěla jsem to vysadit protože jsem slyšela že to rychle roste, potřebuji mět co nejrychleji žíví plot, jestli znate jehličnan který rychle roste poraďte děkuji
živí plot z Cedru, 22.1.2007
Chtěla bych vysadit živý plot z Cedru, poraďí někdo jak na to? Dá se to stříhat jako smrk?
Hortenzie, 7.11.2006
A hoj,já mám 2hortenzie taky od letoška,to jsem zvedavá,jestli pokvetou!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika