Příspěvky uživatele - 124.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vlčí bob a ochránci přírody, 28.4.2008
Vlčí bob, který se zřídka pěstuje na polích, není úplně stejný jako vlčí bob, který se pěstuje v zahradách. Zplanělý jsem zatím viděl jenom ten zahradní, a to dokonce kolem lesní cesty daleko za vesnicí. Většina rostlin jde časem do modré barvy.
křemenec ve skalce, 28.4.2008
Možná to bude tím, že křemenec není příliš známá hornina. Já si myslím, že je velice vhodný, protože patří k nejodolnějším vůči zvětrávání. Také mě ovšem nenapadá, co by mohlo nějaký kámen diskvalifikovat pro použití ve skalce kromě toho, že se Vám... celý příspěvek >
Hryzec, 28.4.2008
Mnoho živočichů i rostlin má mírně zavádějící jména. Hryzec vodní žije běžně v zahradách, více tam, kde je vlhko. Podobně jako krtek vyhrabává kopečky, ale plošší a většinou menší. Pokud vím vyhýbají se narcisům a řebčíku královskému (tulipány... celý příspěvek >
rajčata - rady pro začátečníky - a jsou venku, 28.4.2008
Nerad bych maloval čerta na zeď, ale už jste to zkoušeli, dávat rajčata ven v dubnu? Mně už dvakrát namrzly po dvacátém květnu (ve středních polohách). Rozchodily to, ale byly oslabené. I když je vysadím později, stejně dojdou. Letošní jarní počasí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika