Příspěvky uživatele - 75.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popel na zahradu?, 20.4.2009
citala som, ze popol ma brutalne vysoke ph /az 13/, tak neviem, kolko si toho mozem dovolit nasypat na moju "mega" zahradku 20m2 - samozrejme hovorim o drevenom popole. Uz mam pripravenu podu na sadenie - porylovane, pokopkane - myslite si ze ho este... celý příspěvek >
Jak na pažitku?, 19.4.2009
ja mam takuto skusenost: - vzdy som vysadzala hned na jar so kupenej zeminy na izbove rastliny a dopadlo to tak, ako pisete - tento rok mi moj tatinek dal zeminu /prave naosial cerstvu z kompostu + piesok + co ja viem co este/ - a cuduj sa svete -... celý příspěvek >
Kávovník, 19.4.2009
mne toto urobil kavovnik, ked na neho siel teply vzduch z kurenia /stal na parapete nad kurenim. Tak som ho prestahovala mimo dosahu tepleho vzduchu a nove listy uz vyrastli pekne, tieto oschnute jasan ze sa nezachranili. adri
Co je to za rostlinu?, 19.4.2009
no ja sa s kytkami este len zoznamujem - som amater zaciatocnik - ale mne to pripada ako jasmin. Adri
Stevia rebaudiana (cukerná), 19.4.2009 Obsahuje fotku
Zdravim Vas,   ja som si tuto rastlinku objednala cez net na jesen, myslim, ze neprezila zimu /jelikoz este stale neobrazila/ a tak som si kupila semena. Tie stracaju udajne strasne rychlo klicivoct a tak neviem. A ma to aj dlho klicit 6-10... celý příspěvek >
Psidium - kedy a ako strihat?, 19.4.2009 Obsahuje fotku
Zdravim VAs,   asi pred mesiacom som si kupila jahodovy stromcek. Bola som informovana, ze ho uz nemusim strihat, ze je uz pripraveny na tento rok /ma myslim 2 roky/. Docitala som sa, ze sa ma strihat za 3.parom listov. Lenze tento rastie - si... celý příspěvek >
Banánovník - příliš hustý, 19.4.2009
je naozaj prekrasny, boze.. Adri
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika