Příspěvky uživatele - 248.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Armida, 28.12.2016
Letos všechno pomrzlo, hrušně byly právě v květu, když přišel ten mráz. Zůstal jen 1ks na Pařížance  :-((. Snad se příští rok dočkám, už se na ni těším. Letos nebylo z ovoce skoro nic, jen švestky a pár jablek. Broskve a nektarinka ani... celý příspěvek >
Řízky levandule v zimě, 26.12.2016
Přes zimu určitě nehnojit. Pokud máte možnost, tak více světla a méně tepla. Jinak je zjara po přesazení ven sestřihnete a budou OK.     Lída
Řízky levandule v zimě, 25.12.2016
Mně se také vysemeňuje (Hidcote Blue), moc sice ne, ale vždy tak 3 nové kousky kolem jsou, a to odkvetlé květy stříhám. Vedlejší bílá Ellegance Ice mi to nedělá.           Lída
"Zababčený" strom, 24.12.2016
Zkuste něco nového nechat a vyříznout nějakou starší větev, aby se strom obnovoval.           Lída
Vytyčení pozemku, 11.12.2016
No právě... Co není zakázáno, je dovoleno... Zatím jsme měli v Osadním řádu uvedeno "dát na vědomí výboru a postupovat podle platného stav.zákona", to při novele nebude možné. Pozemky jsou ve vlastnictví jednotlivých zahrádkářů, zatím to stav.úřad v... celý příspěvek >
Vytyčení pozemku, 10.12.2016
ps - zahrádky jsou ve vlastnictví jednotlivých zahrádkářů...  L.
Vytyčení pozemku, 10.12.2016
No, mě třeba osobně ta novela v části týkající se plotů připadá trochu "na hlavu". Podle ní vám totiž soused může bez vašeho souhlasu a bez jakéhokoliv řízení postavit na hranici plot (jakýkoliv) do výšky 2m. A vy budete mít jedině možnost v případě... celý příspěvek >
Kompost - přehazování, 9.12.2016
Na jaře ho už nepřehazuji, až pak na podzim ho rozvezu.      Lída
Jak zazimovat ibišky v nádobách?, 6.12.2016
Zakopat do země ven. V jakémkoliv přístřešku byste je musel přes zimu zavlažovat.           Lída
Rez hrušňová, kořínky pod listem, 3.12.2016
Už jsem tady v jedné diskuzi psala, že jalovec obecný je napadaný jiným druhem rzi, ne rzí hrušňovou, dávala jsem tam i odkaz na stránky.   Lída
Rez hrušňová, kořínky pod listem, 3.12.2016
Na stránkách "prodejstromku" je tabulka doby zrání + odolnosti vůči mrazu a rzi hrušňové podle odrůd.           Lída
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika