Příspěvky uživatele - 37.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybízová štáva - postup, 28.7.2014
Zdravím, mně se nejvíc osvědčil tento recept na šťávu z rybízu / i směsí ovoce, které zrovna na zahrádce natrhám/ recept: 3kg rybízu, obrat /nemusí se/, omýt, rozmixovat, zalít 2l vody /může být i převařená, vychlazená/, 50g kys. cit., 24hod. nechat... celý příspěvek >
Jablko Red Devil, 5.10.2013 Obsahuje fotku
Tak dnes jsem už nevydržela a jedno jablko /mám tři/ ochutnala. Červenou dužinu má jen náznakově, sami vidíte na přiložené fotce. Jinak má dužinu velice hustou, hutnou až působí suše, voňavou, chuť ještě dost nakyslou, takový dobrý štrůdlák.... celý příspěvek >
Jablko Red Devil, 24.9.2013 Obsahuje fotku
ještě jedna
Jablko Red Devil, 24.9.2013 Obsahuje fotku
přidávám ještě fotku, jdou mně posílat jen po jedné
Jablko Red Devil, 24.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, já tuto odrůdu zasadila loni na jaře a letos už měl 7 plodů, zůstaly 3, jedno jablíčko jsem utrhla včera, ještě dost drželo, tak další dvě tam ještě nechám, vypadají pěkně, ale moc nevěřím, že by byly uvnitř červené, jedno bylo napůl... celý příspěvek >
Zasilková zahranictví, 28.4.2013
Na Zázvorce nakupuji často a hodně, nejvíce Kanadské borůvky a sloupovité stromky, jsem velice spokojená.
Zlobí mi el. sekačka, 28.5.2011
S největší prtavděpodobností vám zůstává zaseklá elmg.brzda.Po zapnutí motoru se vtáhne ocelový kroužek více do motoru (přetlačí pružinu) a motor odbrzdí.Po vypnutí pružina přitlačí kroužek na brzdící plošky a motor zastaví. Často to zlobí-zarezne,... celý příspěvek >
Teraza - jaké je to zahradnictví?, 16.1.2011
Já mám s tímto zahradnictvím dobrou zkušenost z loňského jara, ovjednala jsem sloupovité jabloně a přišly nádherné, velké stromky. Eva
Neznámý had v zahradě, 8.11.2010 Obsahuje fotku
V létě objevil náš kocour v zahradě hada.Nevíte někdo prosím, co je to zač-nevypadal ani na zmiji, ani na užovku, dlouhý byl asi 60 cm.
Pěstování banánovníku ze semene, 23.3.2010
Vylezlo z toho něco?
Kolik oleje spotřebuje el. řetězová pila, 15.9.2009
Také jsem ten stolní olej vyzkoušel u ul.pily Narex, bohužel jsem nedojel celou nádržku a po asi 3 měsících, kdy pila ležela v dílně, jsem musel celý vnitřek rozdělat a odstranit průhlédné chuchvalce, které ucpaly výtokový otvor z nádržky-je tam... celý příspěvek >
Broušení el. nůžek na plot, 17.8.2009
Milý teoretiku, tvé úvahy a pseudorady jsou k ničemu, nůžky jsou již nabroušené, stačila vrtačka s válcovým brouskem na zuby oválné a tenký plochý brousek na zuby střižné.
Broušení el. nůžek na plot, 14.8.2009
Nůžky jsou Black and Decker a po třech letech používání (3x za rok cca 25 m plotu) už jenom "žvýkají" větvičky, hrany nožů na obou lištách jsou na omak zakulacené...
Broušení el. nůžek na plot, 13.8.2009
Nemáte prosím někdo zkušenost, jak a čím nabrousit lišty u elektrických nůžek na živý plot?
Husqvarna 395 XP - plagiát, 12.3.2009
Dobrý den, dovoluji si s vámi souhlasit že H 395XP plagiát je stylově podobná Hech 945. Obě jsem měl v ruce. To je ale vše v čem s vámi souhlasím. Jsem majitelem cca 17 ha lesa a motorky mám 3. 2x husqvarna - 180 a 266 a také Hecht 945. Hecht 945 je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika